2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 103 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 3017 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 3/15-350 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 22.01.2016 № 3/15-350 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесiнiң 8-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және олардың қаржыландырудың көздерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне /Ж.Ш.Байғонов/ жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М.Нарымбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі                                 Д.Сатыбалды
Шымкент қаласы әкімдігінің
«22» қаңтардағы 2015 жылғы
№ 103 қаулысымен бекітілген
2015 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 22 января 2015 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 февраля 2015 года № 3017. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 3/15-350)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 3/15-350).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. Исполнение настоящего постановления возложить на отдел занятости и социальных программ города Шымкента /Байгонов Ж.Ш./.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Д.Сатыбалды
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент
от 22 января 2015 года № 103
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году виды, объемы общественных работ и источники их финансирования

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 29.04.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмысшыларға сұраныс, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Шымкент қаласының Абай ауданы әкімінің апараты» мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 29.04.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Абайского района города Шымкента»

200
Көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық-тазалық жұмыстары 167250 шаршы метр,
әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету 15000 құжат
Қалалық
бюджет
2
«Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
130
Көріктендіру, көгаландыру, санитарлық-тазалық жұмыстары 120000 шаршы метр, әр түрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету 2500 құжат
Қалалық бюджет
3
«Шымкент қаласы Еңбекші ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
100
Көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық-тазалық жұмыстары 20660 гектар, әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 1500 құжат
Қалалық бюджет
4
«Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету, курьерлік жұмыстар 12000 құжат
Қалалық бюджет
5
«Шымкент қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
15
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 10000 құжат
Қалалық бюджет
6
«Шымкент қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 17000 құжат
Қалалық бюджет
7
«Шымкент қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 4000 құжат
Қалалық бюджет
8
«Шымкент қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
15
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 50000 құжат
Қалалық бюджет
9
«Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 15000 құжат
Қалалық бюджет
10
«Оңтүстік Қазақстан Облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Шымкент қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
7
Кіріс-шығыс құжаттарын өңдеуде көмек көрсету 2000 дана,
ішкі құжаттар бойынша көмек көрсету 1000 дана
Қалалық бюджет
11
«Оңтүстік Қазақстан Облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
30
Көлік салығы бойынша хабарлама таратуға көмек көрсету -57000 дана хабарлама,
мүлік салығы бойынша хабарлама таратуға көмек көрсету -62844 дана хабарлама,
жер салығы бойынша хабарлама таратуға көмек көрсету -63118 дана хабарлама
Қалалық бюджет
12
«Оңтүстік Қазақстан Облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Әл-Фараби ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
25
Кіріс хаттар мен өтініштерді орындауға мамандарға таратуға көмек көрсету - 6076 хат,
мүлік, көлік және жер салықтары бойынша хабарлама таратуға көмек көрсету – 8522 хабарлама
Қалалық бюджет
13
«Оңтүстік Қазақстан Облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Еңбекші ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
35
Мүлік, көлік және жер салықтары бойынша хабарлама таратуға көмек көрсету - 205197 құжаттар
Қалалық бюджет
14
Шымкент қаласы ішкі істер басқармасы Абай полиция бөлімі

200
Благоустройство, озеленение, санитарно-очистительные работы 167250 квадратных метров,
оказание помощи в технической работе по обработке различной документации 15000 документов
Городской бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аль-Фарабийского района города Шымкента»
130
Благоустройство, озеленение, санитарно - очистительные работы по району 120000 квадратных метров, технические работы по обработке различной документации 2500 документов
Городской бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкента»
100
Благоустройство, озеленение, санитарно-очистительные работы по району 20660 гектар, технические работы по обработке различной документации 1500 документов
Городской бюджет
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Шымкента»
10
Технические работы по обработке различной документации, курьерская работа 12000 документов
Городской бюджет
5
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Шымкента»
15
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации 10000 документов
Городской бюджет
6
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Шымкента»
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации 17000 документов
Городской бюджет
7
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Шымкента»
5
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации 4000 документов
Городской бюджет
8
Государственное учреждение «Отдел образования города Шымкента»
15
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации 50000 документов
Городской бюджет
9
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Шымкента»
10
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации 15000 документов
Городской бюджет
10
Государственное учреждение «Управление государственных доходов по городу Шымкент департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов министерства финансов Республики Казахстан»
7
Помощь в оформлении входящих и исходящих документов 2000 штук, помощь по внутренней документации -1000 штук
Городской бюджет
11
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Абайскому району департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов министерства финансов Республики Казахстан»
30
Помощь в раздаче извещений по транспортному налогу -57000 штук извещений,
помощь в раздаче извещений по имущественному налогу-62844 штук извещений,
помощь в раздаче извещений по земельному налогу-63118 штук извещений
Городской бюджет
12
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Аль-Фарабийскому району департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
25
Помощь в раздаче входящих писем и заявлений для исполнения специалистам – 6076 писем,
помощь в раздаче извещений по имущественному,
транспортному и земельному налогам - 8522 извещений
Городской бюджет
13
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Енбекшинскому району департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
35
Помощь в раздаче извещений по имущественному, транспортному и земельному налогам-205197 документов
Городской бюджет
14
Управление внутренних дел города Шымкент Абайский отдел полиции

100
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 60000 құжат,
консьерж - сақшы жұмыстары – 432 көпқабатты үйлер, 23538 жекеменшік үйлер
Қалалық бюджет
15
Шымкент қаласы ішкі істер басқармасы Әл-Фараби полиция бөлімі
55
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 60000 құжат,
консъерж - сақшы жұмыстары – 808 көпқабатты үйлер, 25216 жекеменшік үйлер
Қалалық бюджет
16
Шымкент қаласы ішкі істер басқармасының Еңбекші полиция бөлімі
200
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 50000 құжат,
консъерж - сақшы жұмыстары – 648 көпқабатты үйлер, 178 аула, 42183 жекеменшік үйлер
Қалалық бюджет
17
Шымкент қалалық ішкі істер басқармасы
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 50000 дана құжат
Қалалық бюджет
18
«Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
15
Көгалдандыру, аула тазалау 1800 шаршы метр
Қалалық бюджет
19
«Қазақстан Республикасы Жоғары сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету Департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты аппараты) Оңтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
200
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 80000 құжат
Қалалық бюджет
20
«Қазақстан Республикасы Оңтүстік облыстық Мүгедектер қоғамының ұйымы» қоғамдық бірлестігі
4
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 1000 құжат
Қалалық бюджет
21
«Нұр Отан» партиясы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы
12
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 6000 іс-құжаттар
Қалалық бюджет
22
«Нұр Отан» партиясы қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық филиалы
25
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 12000 құжат
Қалалық бюджет
23
«Ару-Аналар» Оңтүстік Қазақстан облыстық көпбалалы аналар қоғамдық бірлестігі
25
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 2000 құжат
Қалалық бюджет
24
«ЖҚТБ-нен балаларды қорғау» қайырымдылық қоғамдық қоры
50
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 5000 құжат
Қалалық бюджет
25
«Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аграрлық өнеркәсіп кешенінің бастауыш филиалы
4
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 3500 құжат
Қалалық бюджет
26
«Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігінің Шымкент қалалық филиалы
2
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 2500 құжат
Қалалық бюджет
27
«Ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы
6
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 400 құжат
Қалалық бюджет
28
«Шымкент қаласындағы қалалық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 6400 құжат
Қалалық бюджет
29
«Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Абай ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
20
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 10300 құжат
Қалалық бюджет
30
Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 10000 құжат
Қалалық бюджет
31
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шымкент қаласы Еңбекші ауданының Әділет басқармасы » мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 36000 құжат
Қалалық бюджет
32
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің төтенше жағдайлар комитеті Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Шымкент қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы» Республикалық мемлекеттік мекемесі
6
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 10000 құжат
Қалалық бюджет
33
«Қарулы Күштерінің ардагерлері» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы филиалы
5
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету - 1500 құжат
Қалалық бюджет
34
«Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету – 25000 құжат
Қалалық бюджет
35
«Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету, курьерлік жұмыстар – 1500 құжат
Қалалық бюджет
36
«Шымкент қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету, курьерлік жұмыстар – 1200 құжат
Қалалық бюджет
37
«Шымкент қаласы Қаратау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

100
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации - 60000 документов,
работа консьерж-сакшы – 432 многоэтажных дома, 23538 частных домов
Городской бюджет
15
Управление внутренних дел города Шымкент Аль-Фарабийский отдел полиции
55
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации – 60000 документов,
работа консъерж-сакшы – 808 многоэтажных домов, 25216 частных домов
Городской бюджет
16
Управление внутренних дел города Шымкент Енбекшинский отдел полиции
200
Оказание помощи в технической работе по обработке различной документации – 50000 документов,
работа консъерж-сакшы – 648 многоэтажных домов, 178 дворов, 42183 частных домов
Городской бюджет
17
Управление внутренних дел города Шымкент
20
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -50000 документов
Городской бюджет
18
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентский государственный зоологический парк» акимата города Шымкента
15
Озеленение, уборка территории 1800 квадратных метров
Городской бюджет
19
Государственное учреждение «Канцелярия Южно-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при Верхном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)»
200
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -80000 документов
Городской бюджет
20
Общественное объединение «Южно-Казахстанское областное общество инвалидов» Республики Казахстан
4
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -1000 документов
Городской бюджет
21
Партия «Нұр Отан» Южно-Казахстанский областной филиал
12
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -6000 документов
Городской бюджет
22
Шымкентский городской филиал Южно-Казахстанской области общественного объединения «Партия «Нұр Отан»
25
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -12000 документов
Городской бюджет
23
Южно-Казахстанское областное общественное объединение многодетных матерей «Ару-Аналар»
25
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -2000 документов
Городской бюджет
24
Благотворительный общественный фонд «Защита детей от СПИДа»
50
Технические работы по обработке различной документации 5000 документов.
Городской бюджет
25
Первичный филиал общественного объединения «Организация ветеранов Республики Казахстан» агропромышленного комплекса Южно-Казахстанской области
4
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -3500 документов
Городской бюджет
26
Шымкентский городской филиал Республиканского общественного объединения «Организация Ветеранов»
2
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -2500 документов
Городской бюджет
27
Южно-Казахстанский областной филиал Республиканского общественного объединения «Организация Ветеранов»
6
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -400 документов
Городской бюджет
28
Общественное объединение «Городское общество инвалидов города Шымкент»
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -6400 документов
Городской бюджет
29
Государственное учреждение Управление юстиции Абайского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области
20
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -10300 документов
Городской бюджет
30
Государственное учреждение Управление юстиции Аль-Фарабийского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -10000 документов
Городской бюджет
31
Государственное учреждение Управление юстиции Енбекшинского района города Шымкент Департамента юстиции Южно-Казахстанской области
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -36000 документов
Городской бюджет
32
Республиканское государственное учреждение «Управление по чрезвычайным ситуациям города Шымкент Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
6
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -10000 документов
Городской бюджет
33
Южно-Казахстанский областной филиал Республиканского общественного объединения «Ветераны вооруженных сил»
5
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -1500 документов
Городской бюджет
34
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента»
3
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов -25000 документов
Городской бюджет
35
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Шымкента»
4
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов, курьерские работы -1500 документов
Городской бюджет
36
Государственное учреждение «Отдел строительства города Шымкент»
2
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов, курьерские работы-1200 документов
Городской бюджет
37
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратауского района города Шымкента»

120
Көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық -тазалық жұмыстары 120000 гектар, әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 2500 құжат
Қалалық бюджет
38
Оңтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы
15
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 5000 құжат
Қалалық бюджет
Барлығы:
1500
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

120
Благоустройство, озеленение, санитарно-очистительные работы по району 120000 гектар, технические работы по обработке различной документации 2500 документов
Городской бюджет
38
Южно-Казахстанская областная прокуратура
15
Технические работы по обработке различной документации 5000 документов
Городской бюджет
Всего
1500
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.