2015 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 269 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 3098 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 3/15-350 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 22.01.2016 № 3/15-350 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі төмендегідей белгіленсін:
1) 21 мен 29 жас аралығындағы жастар;
2) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар;
3) уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған тұлғалар;
4) жұмыссыз әйелдер.
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне /Ж. Байғонов/ жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г.М. Құрманбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулының алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Д.Сатыбалды

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 4 марта 2015 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 апреля 2015 года № 3098. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 3/15-350)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 3/15-350).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Шымкента ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц на 2015 год, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста;
3) лица завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
4) безработные женщины.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на отдел занятости и социальных программ города Шымкент /Ж.Ш. Байгонов/.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Д. Сатыбалды