"Кентау қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 150 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 227 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 3140 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 маусымдағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.06.2016 № 22 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 150 "Кентау қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2585 тіркелген, 2014 жылғы 12 сәуірде "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Кентау қалалық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қалалық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны қалалық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Айтөреев
Қалалық мәслихаттың хатшысы К.Сырлыбаев

О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении регламента Кентауского городского маслихата"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2015 года № 3140. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 июня 2016 года № 22
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28.06.2016 № 22.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении регламента Кентауского городского маслихата (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2585, опубликовано 12 апреля 2014 года в газете "Кентау") следующее изменение:
в регламенте Кентауского городского маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата С. Айтуреев
Секретарь городского маслихата К. Сырлыбаев