"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 985 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 706 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 шілдеде № 3231 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 573 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 27.05.2016 № 573 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 985 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2792 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде "Туркістан" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының № 1 және № 2 қосымшалары осы қаулының № 1 және № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә.Өсербаев
Түркістан қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "3" маусымдағы
№ 706 қаулысына № 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Қала атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
жергілікті бюджет есебінен
1
Түркістан қаласы

О внесении изменений в постановление акимата города Туркестан от 16 июля 2014 года № 985 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 3 июня 2015 года № 706. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 июля 2015 года № 3231. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27 мая 2016 года № 573
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27.05.2016 № 573.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Туркестан от 16 июля 2014 года № 985 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2792, публикованно 16 июля 2014 года в газете "Туркестон") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
В приложения № 1, № 2 внести изменения согласно приложениям к данному постановлению.
2. Данное постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима города А.Усербаев
Приложение № 1 к постановлению
акимата города Туркестан № 706
от "3" июня 2015 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Название города
Количество мест в дошкольных организациях
В том числе
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
город Туркестан