"Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 189 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 462 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 3437 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкiмдiгiнiң 05.05.2016 № 204 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 2 тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабының 8) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы Жарлығына сәйкес, Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 189 "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3070 тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Шаян" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң "Алғабас ауылдық округi әкiмi аппараты" мемлекеттiк мекемесi туралы ереженің орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң "Алмалы ауылдық округi әкiмi аппараты" мемлекеттiк мекемесi туралы ереженің орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік тілдегі "Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң "Бөген ауылдық округi әкiмi аппараты" мемлекеттiк мекемесi туралы ереженің 17 тармағының екінші бөлігіндегі және 1) тармақшасында "Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң "Ағыбет ауылдық округi әкiмi аппараты" деген сөздер "Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң "Бөген ауылдық округi әкiмi аппараты" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң "Жамбыл ауылдық округi әкiмi аппараты" мемлекеттiк мекемесi туралы ереженің орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді.

О внесении изменений в постановление акимата Байдибекского района от 19 февраля 2015 года № 189 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа"
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 2 ноября 2015 года № 462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 ноября 2015 года № 3437. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 5 мая 2016 года № 204
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 05.05.2016 № 204.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байдибекского района от 19 февраля 2015 года № 189 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 марта 2015 года за № 3070, опубликовано в газете "Шаян" 27 марта 2015 года) следующие изменения:
в пунктах 11 и 24 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Алгабас" акимата Байдибекского района", утвержденного указанным постановлением, слова "Аппарат акима сельского округа Агыбет" акимата Байдибекского района" заменить словами "Аппарат акима сельского округа Алгабас" акимата Байдибекского района";
в пункте 21 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Алмалы" акимата Байдибекского района", утвержденного указанным постановлением, слова "Аппарат акима сельского округа Агыбет" акимата Байдибекского района" заменить словами "Аппарат акима сельского округа Алмалы" акимата Байдибекского района";
в пункте 21 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Боген" акимата Байдибекского района", утвержденного указанным постановлением на русском языке, слова "Аппарат акима сельского округа Агыбет" акимата Байдибекского района" заменить словами "Аппарат акима сельского округа Боген" акимата Байдибекского района";
в подпункте 2) пункта 21 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Жамбыл" акимата Байдибекского района", утвержденного указанным постановлением, слова "Аппарат акима сельского округа Агыбет" акимата Байдибекского района" заменить словами "Аппарат акима сельского округа Жамбыл" акимата Байдибекского района".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тасболатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы:
А.Темір

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тасболатова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района:
А.Темир