"Мақтаарал аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 30-171-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 42-254-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 3155 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 4-21-VI шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 20.06.2016 № 4-21-VI шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 2-26-3/613 хатына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 30-171-V "Мақтаарал аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2679 тіркелген, 2014 жылғы 4 шілдедегі "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Мақтаарал аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Е.Ералиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:
О.Дәндібаев

О внесении изменения в решение Мактааральского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 30-171-V "Об утверждении регламента Мактааральского районного маслихата"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 42-254-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 апреля 2015 года № 3155. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июня 2016 года № 4-21-VI
Сноска. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20.06.2016 № 4-21-VI.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 30-171-V "Об утверждении регламента Мактааральского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2679, опубликовано 4 июля 2014 года в газете "Мақтаарал") следующее изменение:
в регламенте Мактааральского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:
Е. Ералиев
Секретарь районного
маслихата:
О. Дандибаев