"Ордабасы аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 692 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 242 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 мамырда № 3190 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 29.04.2016 № 180 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43 бабының 1-тармағының 2-1) тармақшасына сәйкес Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 692 "Ордабасы аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2949 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтарда "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ордабасы аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы 16-тармақтың 27) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Сатеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Сапарбаев

О внесении изменения в постановление акимата Ордабасынского района от 29 декабря 2014 года № 692 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Ордабасынского района"
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 15 мая 2015 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 мая 2015 года № 3190. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 29.04.2016 № 180.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 2-1) пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ордабасынского района от 29 декабря 2014 года № 692 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Ордабасынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2949, опубликовано 17 января 2015 года в газете "Ордабасы оттары") следующее изменение:
в положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Ордабасынского района", утвержденного указанным постановлением подпункт 27) пункта 16 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Сатенов.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Сапарбаев