2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 321 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 3293 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 1631 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 01.03.2016 № 1631 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Ордабасы ауданының аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Сатеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 20 ақпанынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі С.Сапарбаев
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 16 шілдедегі
№ 321 қаулысына қосымша
2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Ордабасы ауданының аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Дақылдар түрі
Оңтайлы мерзімдері
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай
25.02.2015 жыл
04.04.2015 жыл
Тәлімі жер
2
Мақсары
30.02.2015 жыл
25.03.2015 жыл
Тәлімі жер
3
Күнбағыс
25.04.2015 жыл
10.05.2015 жыл
Тәлім және суармалы жер
4
Майкене
25.04.2015 жыл
10.05.2015 жыл
Тәлім және суармалы жер
5
Жоңышқа
15.03.2015 жыл
10.04.2015 жыл
Тәлім және суармалы жер
6
Мақта
25.04.2015 жыл
10.05.2015 жыл
Суармалы жер
7
Көкөніс, бақша, картоп
25.03.2015 жыл
30.05.2015 жыл
Суармалы жер
8
Дәндік жүгерісіне
25.03.2015 жыл
20.05.2015 жыл
Суармалы жер
9
Күздік бидай
05.10.2015 жыл
05.11.2015 жыл
Суармалы жер
15.10.2015 жыл
25.11.2015 жыл
Тәлімі жер

Об определении оптимальных сроков начала и заваршения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 июля 2015 года № 3293. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 1631)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 01.03.2016 № 1631).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Ордабасынского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сатенова Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 февраля 2015 года.
Аким района С.Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Ордабасынского района
от 16 июля 2015 года № 321
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Ордабасынского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
завершение
1
Пшеница яровая
25.02.2015 год
04.04.2015 год
Пашневые земли
2
Сафлор
30.02.2015 год
25.03.2015 год
Пашневые земли
3
Подсолничник
25.04.2015 год
10.05.2015 год
Пашневые и орашаемые земли
4
Майкене
25.04.2015 год
10.05.2015 год
Пашневые и орашаемые земли
5
Люцерна
15.03.2015 год
10.04.2015 год
Пашневые и орашаемые земли
6
Хлопок
25.04.2015 год
10.05.2015 год
Орашаемые земли
7
Овощи, бахчевые картофель
25.03.2015 год
30.05.2015 год
Орашаемые земли
8
Кукуруз на зерно
25.03.2015 год
20.05.2015 год
Орашаемые земли
9
Пшеница озимая
05.10.2015 год
05.11.2015 год
Орашаемые земли
15.10.2015 год
25.11.2015 год
Пашневые земли