"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 409 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 422 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте № 3348 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 267 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 08.06.2016 № 267 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 1119 қаулысына сәйкес, Ордабасы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 409 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2798 тіркелген, 2014 жылғы 9 қыркүйегінде "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесіндегі "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Сәдірмекке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Сапарбаев

О внесении изменений в постановление акимата Ордабасынского района от 13 августа 2014 года № 409 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 сентября 2015 года № 3348. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 267
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 08.06.2016 № 267.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2014 года № 1119 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан", акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ордабасынского района от 13 августа 2014 года № 409 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2798, опубликовано 9 сентября 2014 года в газете "Ордабасы оттары") следующие изменение:
в преамбуле указанного постановления слова ",постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010-2020 годы"," исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садирмека А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Сапарбаев