2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 156 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 мамырда № 3181 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 1614 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімінің 01.03.2016 № 1614 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.      2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Отырар ауданының аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2.      Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Жунисовке жүктелсін.
3.      Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 20 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі С.Полатов
Отырар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 15 сәуірдегі
№ 156 қаулысына қосымша
2015 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Отырар ауданының аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
Аяқталуы
1
Мақта
25.04.2015 жыл
30.05.2015 жыл
Суармалы жер
2
Дәнді жүгерi
20.04.2015 жыл
05.06.2015 жыл
Суармалы жер
3
Күнбағыс
05.05.2015 жыл
30.05.2015 жыл
Суармалы жер

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2015 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 мая 2015 года № 3181. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Отырарского района Южно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 1614)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Отырарского района Южно-Казахстанской области от 01.03.2016 № 1614).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Отырарского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жунисова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 апреля 2015 года.
Аким района С.Полатов
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от 15 апреля 2015 года № 156
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Отырарского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
завершение
1
Хлопок
25.04.2015 год
30.05 .2015 год
Орошаемые земли
2
Кукуруза на зерно
20.04.2015 год
05.06.2015 год
Орошаемые земли
3
Подсолнечник
05.05.2015 год
30.05.2015 год
Орошаемые земли