"Созақ аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 162 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 242 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 3116 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 23.06.2016 № 24 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 162 "Созақ аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2623 тіркелген, 2014 жылы 7 мамырдағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Созақ аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны аудандық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезекті
ХL сессиясының төрағасы А.Өмірбеков
Аудандық мәслихатының хатшысы М.Исаев

О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 162 "Об утверждении регламента Созакского районного маслихата"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 апреля 2015 года № 3116. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.06.2016 № 24.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 162 "Об утверждении регламента Созакского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2623, опубликовано 7 мая 2014 года в газете "Созақ үні") следующее изменение:
В регламенте Созакского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной XL
сессии районного маслихата А. Өмірбеков
Секретарь районного маслихата М. Исаев