"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 271 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 246 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 маусымда № 3221 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 8 маусымдағы № 243 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 08.06.2016 № 243 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 271 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2704 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 шілдеде "Шартарап Шарайна" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Айтуреев
Шардара ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "15"
маусымдағы
№ 246 қаулысына қосымша
Шардара ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "5" маусымдағы
№ 271 қаулысына 2-қосымша
Жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық

О внесении изменения в постановление акимата Шардаринского района от 5 июня 2014 года № 271 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 15 июня 2015 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 июня 2015 года № 3221. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 243
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 08.06.2016 № 243.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шардаринского района от 5 июня 2014 года № 271 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистровано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2704, опубликовано 11 июля 2014 года в газете "Шартарап Шарайна") следующее изменение:
приложение 2 утвердить в новой редакции согласно к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К.Айтуреев
Приложение
к постановлению акимата
Шардаринского района
от "15" июня 2015 года
№ 246
Приложение 2
к постановлению акимата
Шардаринского района
от "5" июня 2014 года № 271
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе