Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 6714 "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 11361 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 маусымда № 4002 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 24.05.2016 № 369 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 729, 804-баптарына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 27 тамыздағы № 6714 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3482 тіркелген, 2014 жылғы 18 қыркүйекте "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15-тармақта:
5) тармақша мынандай редакцияда жазылсын:
"5) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы хаттамалар:
Қазақстан Республикасы заңнамасының темекі және темекі бұйымдарын сату, темекіге, темекі бұйымдарына демеушілік ету жөніндегі, сондай-ақ темекі бұйымдарын имитациялайтын тауарларды өндіру, сату және тарату жөніндегі талаптарын бұзғаны;
әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына жол берілетін шекті бөлшек сауда бағаларын мөлшерінен асырғаны;
белгіленбеген орындарда сауда жасағаны;
азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорына азық-түлік тауарларын сатып алу және оларды азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорынан өткізу кезінде тіркелген бағаларды сақтамау бөлігінде азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру және пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын бұзғаны;
тиісті тіркеусіз, рұқсатсыз немесе хабарлама жібермей кәсіпкерлік немесе өзге де қызметпен айналысу, сондай-ақ әрекеттерді (операцияларды) жүзеге асырғаны;
лицензиялау нормаларын бұзғаны үшін жасау";";
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) мемлекеттік бағдарламалардың іске асырылуы мен орындалуынмекеменің құзыреті шегінде қамтамасыз ету;";

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 августа 2014 года № 6714 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 11361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июня 2015 года № 4002. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 369
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.05.2016 № 369.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 729, 804 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года об административных правонарушениях акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска" от 27 августа 2014 года № 6714 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3482, опубликовано 18 сентября 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск") следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) составление протоколов об административных правонарушениях за:
нарушение требований законодательства Республики Казахстан по продаже табака и табачных изделий, спонсорству табака, табачных изделий, а также по производству, продаже и распространению товаров, имитирующих табачные изделия;
превышение размера предельно допустимых розничных цен на социально-значимые продовольственные товары;
торговлю в неустановленных местах;
нарушение требований законодательства Республики Казахстан при формировании и использовании региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров в части несоблюдения фиксированных цен при закупе продовольственных товаров в региональный стабилизационный фонд продовольственных товаров и их реализации из регионального стабилизационного фонда продовольственных товаров;
занятие предпринимательской или иной деятельностью, а также осуществление действий (операций) без соответствующей регистрации, разрешения или направления уведомления;
нарушение норм лицензирования";";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) обеспечение реализации и исполнения государственных программ в пределах компетенции учреждения;";
подпункт 15) изложить в следующей редакции:

15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"мекеменің құзыреті шегінде мәселелерді қарау барысында барлық ұйымдарда мемлекет мүдделерін ұсыну;";
16-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) қаланың жергілікті атқарушы органына кәсіпкерлікті дамыту, сауда саясатын, қоршаған ортаны қорғау, қалпына келтіру және сақтаудың, туризмнің негізгі бағыттары бойынша ұсыныстар енгізу;";
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. "Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі бірінші басшысының өкілеттігі:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасымен және осы Ережемен анықталған өз құзыретіне сәйкес мекеме қызметінің мәселелерін шешеді;
2) мекеменің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша бекітілген тәртіпте кеңестерді шақырады;
3) мекеме қызметкерлерінің өкілеттігін анықтайды;
4) барлық ұйымдарда мекеме мүдделерін ұсынады;
5) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша қажетті шаралар қабылдайды және ол үшін дербес жауаптылықта болады;
6) заңнамамен қарастырылған басқа да өкілеттіктерді жүзеге асырады.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы В. Головатюк

"15) представление интересов государства во всех организациях при рассмотрении вопросов в пределах компетенции учреждения;";
в пункте 16:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) вносить в местный исполнительный орган города предложения по основным направлениям развития предпринимательства, торговой политики, охраны, восстановления и сохранения окружающей среды, туризма;";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Полномочия первого руководителя государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска":
1) решает вопросы деятельности учреждения в соответствии с его компетенцией, определяемой законодательством Республики Казахстан и настоящим Положением;
2) созывает в установленном порядке совещания по вопросам, входящим в компетенцию учреждения;
3) определяет полномочия работников учреждения;
4) представляет интересы учреждения во всех организациях;
5) принимает необходимые меры по противодействию коррупции и несет за это персональную ответственность;
6) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законодательством.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
аким города Усть-Каменогорска В. Головатюк