Қазақстан Республикасы Президентігіне үміткерлерге Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 896 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 3791 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 22.01.2016 № 9 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, барлық кандидаттар үшін тең құқықтарды қамтамасыз ету мақсатында, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Президентігіне үміткерлерге Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Абай ауданының ауылдық округтер әкімдері жалпы пайдаланымдағы жерлерде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың жабдығын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Т. Мүсәпірбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Т. Ерденбеков
"20" 03 2015 жыл
Абай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "20" наурыздағы
№ 896 қаулысымен бекітілді
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
р/с
Елді-мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыратын орындар
Абай ауданы
1
Қарауыл ауылдық округі
Қарауыл ауылы, "Аға сұлтан" алаңы, (Мұхаметқанов көшесі)
2
Кеңгірбай би ауылдық округі
Кеңгірбай би ауылы, "Шәкерім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Көкбай ауылдық округі
Көкбай ауылы, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
4
Құндызды ауылдық округі
Құндызды ауылы, ауылдық клуб ғимаратының жанында
5
Архат ауылдық округі
Архат ауылы, ауылдық клуб ғимаратының жанында
6
Орда елді мекені
Орда елді мекені, "Мамай атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
6
Қасқабұлақ ауылдық округі
Қасқабұлақ ауылы, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
7
Саржал ауылдық округі
Саржал ауылы, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
8
Тоқтамыс ауылдық округі
Тоқтамыс ауылы, ауылдық клуб ғимаратының жанында
9
Медеу ауылдық округі
Медеу ауылы, "Медеу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Абайскому району
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 896. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 марта 2015 года № 3791. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22.01.2016 № 9.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях обеспечения равных прав для всех кандидатов, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Абайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов Абайского района обеспечить оборудование мест для размещения агитационных печатных материалов, на землях общего пользования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Т. Мусапирбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Абайской районной
территориальной избирательной
комиссии Т. Ерденбеков
"20" 03 2015 года
Утверждено
постановлением акимата
Абайского района от "20"
марта 2015 года № 896
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов
п/п
Наименование
населенного пункта
Места для размещения агитационных
печатных материалов
Абайский район
1
Караульский сельский округ
с.Караул, площадь "Ага султан", (улица Мухаметканова)
2
Кенгирбай бийский сельский округ
с.Кенгирбай би, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шакарима"
3
Кокбайский сельский округ
с.Кокбай, возле здания сельского дома культуры
4
Кундыздинский сельский округ
с.Кундызды, возле здания сельского клуба
5
Архатский сельский округ
с.Архат, возле здания сельского клуба
6
населенный пункт Орда
населенный пункт Орда, возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мамая"
6
Каскабулакский сельский округ
с.Каскабулак, возле здания сельского дома культуры
7
Саржалский сельский округ
с.Саржал, возле здания сельского дома культуры
8
Токтамысский сельский округ
с.Токтамыс, возле здания сельского клуба
9
Медеуский сельский округ
с.Медеу, возле здания коммунального государственного учреждения "Медеуская средняя школа"