Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 888 "Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 932 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 мамырда № 3972 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 мамырдағы № 66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 04.05.2016 № 66 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер" туралы Заңының 21 бабына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 888 "Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3753 болып 2015 жылғы 19 наурызында тіркелген, "Абай-елі" газетінде № 12 (324) 23-31 наурыз 2015 жылғы санында жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесінде:
"2. Мемлекеттік органның миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері" деген бөлімде:
17 тармағының 1), 5), 9), 10), 11) тармақшалары алынып тасталынсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Еділбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Т. Мүсәпірбеков

О внесении изменений в постановление акимата Абайского района от 10 марта 2015 года № 888 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Абайского района Восточно-Казахстанской области"
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 932. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2015 года № 3972. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 04 мая 2016 года № 66
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 04.05.2016 № 66.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 10 марта 2015 года № 888 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Абайского района Восточно–Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3753 от 19 марта 2015 года, опубликованное в газете "Абай-елі" № 12 (324) 23-31 марта 2015 года) следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Абайского района Восточно-Казахстанской области" утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа":
в пункте 17 подпункты 1), 5), 9), 10), 11) исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Едильбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
Мусапирбеков Т.