Қарабұлақ ауылдық округіндегі Қарабұлақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 05 маусымдағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде N 4026 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 23.12.2015 N 2 шешімімен (қабылданған күннен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының ұсынысы негізінде Қарабұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қарабұлақ ауылдық округіне қарасты Қарабұлақ ауылының Жетіген көшесіндегі тұрғындарының бір табын мүйізді ірі-қара малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторы С. Қожекеновке осы шектеу іс-шараларынан туындайтын талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округі әкімі Қ. Чилибаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан ауданының бас мемлекеттік
ветеринариялық-санитарлық инспекторы С. Қожекенов
08.06.2015 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Карабулак Карабулакского сельского округа
Решение акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 05 июня 2015 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2015 года N 4026. Утратило силу - решением акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 2 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Карабулак Карабулакского сельского округа на гурт крупно-рогатого скота жителей по улице Жетиген в связи с возникновением бруцеллеза крупного – рогатого скота.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Зайсанского района С. Кожекенову обеспечить контроль за исполнением требований, вытекающих из ограничительных мероприятий.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа К. Чилибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Главный государственный
ветеринарно-санитарный инспектор
Зайсанского района С. Кожекенов
08.06.2015 год