"2015-2017 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 08 сәуірдегі N 34-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде N 3881 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 42-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 42-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3808 тіркелген) шешім негізінде Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3613 тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 18 қаңтардағы № 4-5, 2015 жылғы 1 ақпандағы № 8-9, 2015 жылғы 8 ақпандағы № 10-11, 2015 жылғы 15 ақпандағы № 12-13, 2015 жылғы 22 ақпандағы № 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3 830 401,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 461 457,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 162,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 12,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 498,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 317 145,0 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 613 678,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 262,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 876,9 мың теңге;";
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 3 820 139,4 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 12,0 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 апреля 2015 года N 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2015 года N 3881. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 42-3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 42-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3808) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 30-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3613, опубликовано в газете "Жулдыз" - "Новая жизнь" от 18 января 2015 года № 4-5, от 1 февраля 2015 года № 8-9, от 8 февраля 2015 года № 10-11, от 15 февраля 2015 года № 12-13, от 22 февраля 2015 года № 15) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3 830 401,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 461 457,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 162,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета– 12,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 498,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 317 145,0 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 613 678,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 262,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3876,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 3 820 139,4 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 12,0 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. 2 қосымшаға сәйкес 2015 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 397 480,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 6, қосымшалары осы шешімнің 1, 2, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы К. Кожаева
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Р. Беспаев
Көкпекті аудандық
мәслихатының

"8. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 397 480,0 тысяч тенге согласно приложению 2.";
приложения 1, 6, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии К.Кожаева
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Р. Беспаев
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата

33 164,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8 358,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 358,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 806,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 852,4
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 864,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
90,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
149 314,3
1
Ауыл шаруашылығы
55 367,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 291,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 291,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
45 076,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 806,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 770,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 500,0
6
Жер қатынастары
11 302,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 302,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 952,5
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
82 644,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
82 644,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
82 644,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 702,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 702,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 702,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

33 164,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 358,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 358,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 806,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 852,4
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 864,0
006
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
90,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
149 314,3
1
Сельское хозяйство
55 367,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 291,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 291,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
45 076,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
30 806,8
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11 770,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 500,0
6
Земельные отношения
11 302,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 302,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 952,5
007
Капитальные расходы государственного органа
350,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
82 644,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
82 644,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
82 644,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 702,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 702,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 702,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0,0
V. Бюджет дефициті (профициті)
-46 225,0
VI. Бюджет дефицитін (профицитін) қаржыландыру
46 225,0
16
Қарыздарды өтеу
10 262,0
1
Қарыздарды өтеу
10 262,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10 262,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10 262,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 8 сәуірдегі
№ 34-2 шешіміне 2 қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Күнкөріс минимумы мөлшерінен төмен табыс табатын отбасыларға себепті ақшалай көмекті енгізуге
61 580,0
2
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
137 883,0
ҚР Мемлекеттік қорынан нысаналы трансферт
8 000,0
3
Үш сатылық жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
21 075,0
4
Еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын, мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін айсайынғы қосымша ақы төлеуге
152 537,0
5
Мүгедектердің құқығын қамтамасәз ету және өсім сүру сапасын жақсартуға
2 130,0
6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
16 867,0
біржолғы материалдық көмек көрсетуге
16 700,0
материалдық көмек төлеуге екінші деңгейдегі банктерге комиссиялық сыйақыға
167,0
7
Профилактикалық дезинсекция және дератизация (инфекциялық және паразиттік аурулар табиғи ошақтары аумағында, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулар ошақтарында дезинсекциялау және дератизациялауды қоспағанда) жүргізуге
295,0
8
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттілікті жіктеуге, соның ішінде
5 113,0
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарының агроөнеркісіптік кешенінің бөлімшелерін ұстау үшін
4 175,0
Азаматтық хал актілерін жазу бөлімдерінің шаттық бірліктерін ұстау үшін
938,0
Барлығы
397 480,0

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-46 225,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
46 225,0
16
Погашение займов
10 262,0
1
Погашение займов
10 262,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10 262,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10 262,0
Приложение 2
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 8 апреля 2015 года
№ 34-2
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ 30-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма (тысяч
тенге)
1
На внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума
61 580,0
2
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе
137 883,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 000,0
3
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
21 075,0
4
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в том числе
152 537,0
5
На обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 130,0
6
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне, в том числе
16 867,0
на оказание единовременной материальной помощи
16 700,0
на комиссионное вознаграждение банкам второго уровня за выплату материальной помощи
167,0
7
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
295,0
8
В рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления, в том числе
5 113,0
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4 175,0
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
938,0
Всего
397 480,0