2014-2016 жылдарға арналған Көкпекті ауданының коммуналдық мүлкін жекешелендіру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 cәуірдегі № 74 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 мамырда № 3939 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 наурыздағы № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 01.03.2016 № 62 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған жекешелендіруге жататын Көкпекті аудан бойынша коммуналдық меншік ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. "Көкпекті ауданының қаржы бөлімі", "Көкпекті ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі", "Көкпекті ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" және "Көкпекті ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын заңнамамен белгіленген шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А. Ж. Акимоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауданының әкімінің
міндетін атқарушы Р. Сагандыков
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2015жылғы 08 сәуірдегі
№ 74 қаулысына қосымша

О приватизации коммунального имущества по Кокпектинскому району на 2014-2016 годы
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 08 апреля 2015 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2015 года № 3939. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 01 марта 2016 года № 62
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 01.03.2016 № 62 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций коммунальной собственности по Кокпектинскому району, подлежащих приватизации на 2014-2016 годы.
2. Государственным учреждениям "Отдел финансов Кокпектинского района", "Отдел культуры и развития языков Кокпектинского района", "Отдел физической культуры и спорта Кокпектинского района" и "Отдел экономики и бюджетного планирования Кокпектинского района" принять установленные законодательством меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акимову А. Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кокпектинского района Р. Сагандыков
Приложение к постановлению
акимата Кокпектинского района
от " 08 " апреля 2015 года № 74

2014-2016 жылдарға арналған жекешелендіруге жататын Көкпекті ауданының коммуналдық меншігіндегі ұйымдардың тізбесі
Кәсіпорын атауы
Іске асыру мерзімдері, жыл
1
2
3
1
"Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданының мемлекеттік және басқа да тілдерді оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2015 жыл
2
"Көкпекті ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы ұлттық спорт түрлері бойынша "Дархан" клубы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2016 жыл

Перечень организаций коммунальной собственности Кокпектинского района подлежащих приватизации на 2014-2016 годы
Наименование предприятия
Срок реализации, год
1
2
3
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр обучения государственного и других языков Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области"
2015 год
2
Государственное коммунальное казенное предприятие клуб "Дархан" по национальным видам спорта государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Кокпектинского района"
2016 год