Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округiнiң "Бөктер" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 15 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4115 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 тамыздағы № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округі әкімінің 26.08.2022 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 07 шілдедегі № 425 ұсынысы негізінде, Екпін ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданының Екпін ауылдық округiнiң "Бөктер" қыстағында мүйізді ұсақ малдарынан құтырық ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шарасы белгіленсін.
2."Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысына (Б. Қажыкенов) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екпін ауылдық округінің әкiмiнің
міндетін уақытша атқарушы
Б. Қоңыров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Тарбағатай аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі басшысы
"19" шілде 2015 жыл
Б. Қажыкенов

Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Боктер" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Екпинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2015 года N 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2015 года N 4115. Утратило силу решением акима Екпинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2022 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Екпинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 26.08.2022 № 17 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 425 от 07 июля 2015 года аким Екпинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в зимовке "Боктер" Екпинского сельского округа Тарбагатайского района, в связи с возникновением бешенства мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (Б. Кажыкенов), организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Екпинского сельского округа
Б. Коныров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тарбагатайская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"19" июля 2015 год
Б. Кажыкенов