2016 - 2018 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 290 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда N 4331 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 60 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) - тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін":
1) кірістер – 4759457,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 954213,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4600,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 423648,0 мың теңге;
трансферт түсімдері – 3376996,2 мың теңге;
2) шығындар – 5326192,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 297789,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 312860,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15071,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 864524,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 864524,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 58 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген), 2016 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқаруға қабылдансын.

О бюджете Уланского района на 2016-2018 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года N 4331. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 60
Сноска. Утратило силу – решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 60 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4759457,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 954213,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4600,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 423648,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3376996,2 тысячи тенге;
2) затраты – 5326192,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 297789,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 312860,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15071,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 864524,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 864524,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 58 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287).

3. Облыстық бюджеттен 2014098,0 мың теңге сомадаға субвенция көлемі 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ескерілсін.
4. 2015 жылғы 23 мамырдағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139 - бабының 9 - тармақтарына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2016 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 5500,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 4 - қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттері 1122541,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттері 198113,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

3. Учесть в районном бюджете на 2016 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2014098 ,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 5500,0 тысяч тенге.
6. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2016 год согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1122541,0 тыс.тенге.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 198113,0 тыс.тенге.

9. 2016 жылы аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген несиелер 34996,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
10. 5 - қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызмет шығыстары қарастырылсын.
11. 6 - қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органына трансферттер 43284,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
12. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте несиелік шарттарына сәйкес жоғары тұрған бюджет алдындағы қарыздарды өтеуге 15071,0 мың теңге сома қарастырылсын.

9. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 34996,0 тыс.тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
10. В расходах районного бюджета предусмотреть затраты по сельским округам, согласно приложению 5.
11. Предусмотреть в районном бюджете трансферты органам местного самоуправления в сумме 43284,0 тыс.тенге, согласно приложению 6.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год погашение долга перед вышестоящими бюджетами в сумме 15071,0 тысяч тенге в соответствии с заключенными кредитными договорами.

2854,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50449,8
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2000,0
012
Мемлекеттік күрделі шығыстары
330,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9610,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18404,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
249831,9
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
52755,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43035,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2101,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22003,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
18931,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9720,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9720,0
2
Әлеуметтiк көмек
158812,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158812,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32027,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22275,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9779,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38728,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51637,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3502,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
864,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38264,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38264,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31464,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2211,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

2854,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50449,8
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2000,0
012
Капитальные расходы государственного органа
330,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9610,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18404,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
249831,9
1
Социальное обеспечение
52755,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43035,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2101,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22003,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
18931,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9720,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9720,0
2
Социальная помощь
158812,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158812,8
002
Программа занятости
32027,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22275,0
006
Оказание жилищной помощи
9779,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38728,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51637,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3502,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
864,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38264,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38264,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31464,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2211,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

22161,0
9
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22161,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15820,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6341,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
144049,0
1
Ауыл шаруашылығы
68407,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11651,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11651,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56756,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29672,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1757,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2100,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
16527,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6700,0
6
Жер қатынастары
16172,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16172,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14172,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
59470,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
59470,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
59470,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18122,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18122,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18122,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18122,0
12
Көлiк және коммуникация
32533,0
1
Автомобиль көлiгi
32533,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32533,0

22161,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
22161,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
15820,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6341,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
144049,0
1
Сельское хозяйство
68407,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11651,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11651,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56756,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
29672,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1757,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2100,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
16527,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6700,0
6
Земельные отношения
16172,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16172,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14172,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
59470,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
59470,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
59470,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18122,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18122,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18122,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18122,0
12
Транспорт и коммуникации
32533,0
1
Автомобильный транспорт
32533,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32533,0
458

2150
15
"Төлеген Тоқтаров округі әкімінің аппараты" ММ
1503
16
"Өскемен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
1940
Ұлан аудандық мәслихаттың
2015 жылғы "23"
желтоқсандағы № 290 шешіміне
№ 7 қосымша
Күштері жойылатын Ұлан аудандық мәслихатымен қабылданған шешімдердің тізімі:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3622 нөмірімен тіркелген) шешімі,

2150
15
ГУ "Аппарат акима Толеген-Тохтаровского сельского округа"
1503
16
ГУ "Аппарат акима Усть-Каменогорского сельского округа"
1940
Приложение № 7
к решению Уланского
районного
маслихата от 23 декабря
2015 года № 290
Список утративших силу решений принятых Уланским районным маслихатом:
1. решение Уланского районного маслихата 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3622),

2. Ұлан аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 16 наурыздағы № 243 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3784 нөмірімен тіркелген) шешімі,
3. Ұлан аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 255 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3902 нөмірімен тіркелген) шешімі,
4. Ұлан аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 шілдедегі № 274 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4065 нөмірімен тіркелген) шешімі,
5. Ұлан аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 тамыздағы № 276 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4146 нөмірімен тіркелген) шешімі,
6. Ұлан аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 қазандағы № 285 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4192 нөмірімен тіркелген) шешімі.

2. решение Уланского районного маслихата 16 марта 2015 года № 243 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3784),
3. решение от 14 апреля 2015 года № 255 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3902),
4. решение от 17 июля 2015 года № 274 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4065),
5. решение от 28 августа 2015 года № 276 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4146),
6. решение от 20 октября 2015 года № 285 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4192).