Жергілікті атқарушы органның бақылау функцияларын жүзеге асыруы үшін қажетті сақтанушы, сақтандырушы және агенттің беретін ақпараты мен құжатының нысандарын және мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 69 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3890 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.04.2019 № 90 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабының 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Берілетін ақпарат пен құжаттың мынадай нысандары белгіленсін:
1) сақтанушы үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы үшін осы қаулының 2, 5-қосымшаларына, сәйкес;
3) агент үшін осы қаулының 3, 4, 5-қосымшаларына, сәйкес.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ақпарат пен құжатты:
1) сақтанушының - осы қаулының 1 қосымшасы бойынша, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөлімінің атына сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру келісім-шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде;
2) сақтандырушының және өзара сақтандыру қоғамының - осы қаулының 2, 5-қосымшалары, бойынша агентке, 3, 5-қосымшалары, бойынша аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне апта сайын;
3) агентпен - жұма сайын "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне, осы қаулының 3, 4, 5-қосымшалары, бойынша, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, осы қаулының 4, 5-қосымшалары, бойынша ұсынатындығы белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления местным исполнительным органом контрольных функций
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2015 года № 3890. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12.04.2019 № 90 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответсвии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы, предоставляемой информации и документа:
1) страхователя, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщика и общества взаимного страхования, согласно приложениям 2, 5, к настоящему постановлению;
3) агента, согласно приложениям 3, 4, 5, к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Установить, что информации и документы предоставляются:
1) страхователем - в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес районного (городского) отдела сельского хозяйства, по приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком и обществом взаимного страхования – еженедельно агенту по приложениям 2, 5, и районному (городскому) отделу сельского хозяйства по приложениям 3, 5, к настоящему постановлению;
3) агентом – еженедельно государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" по приложениям 3, 4, 5, районному (городскому) отделу сельского хозяйства по приложениям 4, 5, к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М. К. Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2015 жылғы 17 наурыздағы
№ 69 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат
Есептік кезең: 20___ жылғы "____" __________
Индекс: 1- DOSvR
Кезеңділігі: жарты жылдық
Ұсынады: Сақтанушы
Нысан кімге ұсынылады: Аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне
Ұсыну мерзімі: сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру келісім-шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде.
р/с №
Егілген дақылдар атауы
Барлық егілген көлемі, гектар
Барлық сақтандырылған көлемі, гектар
Сақтандыру компаниясының өзара атауы
Шарт №
Шарт жасасу күні
1
2
3
4
5
6
7
Басшы _________________________ ____________________________
(сақтанушының атауы)                   (Т.А.Ә. қолы)
___________________________
(жылы, айы, күні)
М.О
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
"Өсімдік шаруашылығындағы
міндетті сақтандыру шартын
жасасу туралы" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат" 1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу туралы ақпарат" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру жөніндегі қызметті жүзеге асыратын және сақтандырушымен міндетті сақтандыру шартын жасасқан сақтанушымен міндетті сақтандыру шартын жасасқаннан кейін бір айдың ішінде жасақталады.
4. Нысанға басшы (ол болмаған кезеңде - оны алмастыратын тұлға) қол қояды, айы, күні, жылы, мөр қойылады.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 марта 2015 года № 69
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для
сбора административных
данных
Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве
Отчетный период: на "___" _____________20___ года
Индекс: 1-DOSvR
Периодичность: полугодовая
Представляет: Страхователь
Куда представляется форма: Районный (городской) отдел сельского хозяйства
Срок представления: в течении одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования.
№ п/п
Наименование культур
Всего засеянной площади, гектар
Всего застрахованной площади, гектар
Наименование страховой компании или общества взаимного страхования
№ договора
Дата заключения договора
1
2
3
4
5
6
7
Руководитель __________________________                  ________________
(наименование страхователя)                   (подпись, Ф.И.О.)
_________________
(число, месяц, год)
М.П.
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация о заключении
договора обязательного
страхования в растениеводстве"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве" 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве" (далее-Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма составляется страхователем, осуществляющим деятельность по производству продукции растениеводства и заключившее договор обязательного страхования со страховщиком, – в течении одного месяца после заключения договора обязательного страхования.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год, печать.

2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда егілген дақылдар атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда барлық егілген алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
4. 4-бағанда барлық сақтандырылған алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
5. 5-бағанда сақтандырушы компанияның немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы көрсетіледі.
6. 6-бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру жасалғаны туралы шарттың нөмірі көрсетіледі.

2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование засеянных культур.
3. В графе 3 указывается всего засеянной площади в гектарах.
4. В графе 4 указывается всего застрахованной площади в гектарах.
5. В графе 5 указывается наименование страховой компании или общества взаимного страхования.
6. В графе 6 указывается номер договора о заключении обязательного страхования в растениеводстве.

1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Сақтанушылар, аудандар (қала) бөлінісінде өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі-Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы агентке апта сайын ұсынады.
4. Нысанға басшы (ол болмаған кезеңде - оны алмастыратын тұлға) қол қояды, айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда ауданның (қаланың) сақтанушының атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартының нөмірі көрсетіледі.
4. 4-бағанда өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартының жасалған күні көрсетіледі.
5. 5-бағанда шарт бойынша жалпы сақтандыру сыйлықақысы, теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда шарт бойынша жалпы сақтандыру сомасы теңгемен көрсетіледі.
7. 7-бағанда барлық сақтандырылған алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
8. 8-бағанда барлық сақтандырылған дәнді дақылдар алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
9. 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 - бағандарда дәнді дақылдардың атауы және олардың сақтандырылған алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
10. 19-бағанда сақтандырылған майлы дақылдар алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
11. 20, 21, 22, 23 - бағандарда майлы дақылдардың атауы және олардың сақтандырылған алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
12. 24-бағанда сақтандырылған қант қызылшасының алқап көлемі гектармен көрсетіледі.
13. 25-бағанда сақтандырылған мақта алқабының көлемі гектармен көрсетіледі.
2015 жылғы 17 наурыздағы
№ 69 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
3-қосымша

1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города), страхователей (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5 пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма предоставляется страховщиком и обществом взаимного страхования агенту, еженедельно и агентом для районного (городского) отдела сельского хозяйства, ГУ "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование района (города), страхователя.
3. В графе 3 указывается номер договора обязательного страхования в растениеводстве.
4. В графе 4 указывается дата составления договора обязательного страхования в растениеводстве.
5. В графе 5 указывается общая страховая премия по договору, в тенге.
6. В графе 6 указывается общая страховая сумма по договору, в тенге.
7. В графе 7 указывается всего застрахованной площади, в гектарах.
8. В графе 8 указывается всего площадь зерновых культур, в гектарах.
9. В графах 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 указывается наименование зерновых культур и их застрахованная площадь, в гектарах.
10. В графе 19 указывается всего застрахованной площади масличных культур, в гектарах.
11. В графах 20, 21, 22, 23 указывается наименование масличных культур и их застрахованная площадь, в гектарах.
12. В графе 24 указывается застрахованная площадь сахарной свеклы, в гектарах.
13. В графе 25 указывается застрахованная площадь хлопок, в гектарах.
Приложение 3
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 марта 2015 года № 69

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Аудандар (қалалар) бөлінісінде өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
Есептік кезең: 20___жылдың "____" _______________
Индекс: 3-DOSvR
Кезеңділігі: апта сайын
Ұсынады: агент
Нысан кімге ұсынылады: Аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі әр бейсенбі; өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енуіне қарай.
р/с №
Аудан (қала) атауы
Сақтандыруға жататын барлық егілген көлем, гектар
Барлық сақтандырылған көлем, гектар
Сақтандырумен қамтылғаны, гектар %
Жасалынған шарттар саны, бірлік
Сақтанушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сыйлықақысының сомасы, теңге
Сақтанушылармен жасасқан шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Облыс бойынша барлығы
____________________________                   _________________
( Басшының Т. А .Ә. лауазымы)                         (Қолы)
___________________
(жылы,айы,күні)
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
"Аудандар (қалалар) бөлінісінде
өсімдік шаруашылығындағы
міндетті сақтандыру
шарттарының күшіне
енгендігі туралы ақпарат"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Аудандар (қалалар) бөлінісінде өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттарының күшіне енгендігі туралы ақпарат" 1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі-Түсіндірме) "Аудандар (қалалар) бөлінісінде өсімдік шаруашылығындағы күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі-Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Күшіне енгізілген міндетті сақтандыру шарттары туралы нысанды апта сайын агент жасақтайды.
4. Нысанға басшы (ол болмаған кезеңде - оны алмастыратын тұлға) қол қояды, айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда сақтанушының, ауданның (қаланың) атауы көрсетіледі.

Сноска. Приложение 3 – в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для
сбора административных
данных
Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города)
Отчетный период: на "____" __________20___года
Индекс 4-DOSvR
Периодичность: еженедельно
Представляет: агент
Куда представляется: Государственному управлению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", районный (городской) отдел сельского хозяйства
Срок представления: каждый четверг, после отчетного периода, по мере вступления в силу договоров обязательного страхования в растениеводстве.
№ п/п
Наименование района (города)
Всего засеяно пашни, подлежащие страхованию, гектар
Всего застраховано площади, гектар
Охвачено страхованием, гектар (%)
Количество заключенных договоров, единиц
Сумма страховой премии по договорам со страхователями, тенге
Общая страховая сумма по договорам со страхователями, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
4
5
Всего по области
_______________________________                   __________________
(Ф.И.О. должность руководителя)                         (Подпись)
______________________
(число, месяц, год)
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация о вступивших в
силу договорах обязательного
страхования в растениеводстве в
разрезе районов (города)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города)" 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Информация о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов (города)" (далее-Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма, о вступивших в силу договорах обязательного страхования составляется агентом еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее) указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование района (города), страхователя.

3. 3-бағанда сақтандыруға жататын барлық егілген көлем гектар есебімен көрсетіледі.
4. 4-бағанда барлық сақтандырылған көлем гектар есебімен көрсетіледі.
5. 5-бағанда барлық сақтандырумен қамтылғаны пайызбен көрсетіледі.
6. 6-бағанда жасалынған шарттар саны бірлікпен көрсетіледі.
7. 7-бағанда сақтандырушылармен жасалынған шарттар бойынша сақтандыру сыйлықақысының сомасы теңге есебімен көрсетіледі.
8. 8-бағанда сақтандырушылармен жасалынған шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы теңге есебімен көрсетіледі.
2015 жылғы 17 наурыздағы
№ 69 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Аудандар (қалалар) және сақтандырушылар бөлінісінде сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат
Есептік кезең: 20___жылдың "___" ______________
Индекс: 4-SS
Кезеңділігі: апта сайын
Ұсынады: Сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент
Нысан кімге ұсынылады: Агентке, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне, "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне
Ұсыну мерзімі: сақтандыру жағдайлары туындауына қарай, есептік кезең аяқталғаннан кейін әр бейсенбіде.
р/с №
Аудан (қала) атауы
Сақтандырылған егістіктердің барлық көлемі
жойылған егістіктердің көлемі
дәнді дақылдар
майлы дақылдар
қант қызылшасы
майбұршақ
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
3
Облыс бойынша барлығы
кестенің жалғасы
Қолайсыз табиғат құбылысы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің саны
Жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы
қабылданған
бас тартылған
қарастырылуда
дана
дана
дана
дана
теңге
12
13
14
15
16
17
18
____________________________                  _______________________
( Басшының Т.А.Ә. лауазымы)                         ( Қолы)
______________________________
(жылы, айы,күні)
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
"Аудандар (қалалар) және
сақтандырушылар бөлінісінде
сақтандыру жағдайлары жөнінде
ақпарат" әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Аудандар (қалалар) және сақтандырушылар бөлінісінде сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме 1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі -Түсіндірме) "Аудандар (қалалар) және сақтандырушылар бөлінісінде сақтандыру жағдайлары жөнінде ақпарат" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі- Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.

3. В графе 3 указывается всего засеяно пашни, подлежащих страхованию, в гектарах.
4. В графе 4 указывается всего застраховано площади, в гектарах.
5. В графе 5 указывается охвачено страхованием, в процентах.
6. В графе 6 указывается количество заключенных договоров, в единицах.
7. В графе 7 указывается сумма страховой премии по договорам со страхователями, в тенге.
8. В графе 8 указывается общая страховая сумма по договорам со страхователями, в тенге.
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение 4
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 марта 2015 года № 69
Сноска. Приложение 4 – в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для
сбора административных
данных
Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей
Отчетный период: на "___" ___________20_____года
Индекс: 4-SS
Периодичность: еженедельно
Представляет: Страховщик и общество взаимного страхования, агент
Куда представляется форма: Агенту, государственному управлению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", районный (городской) отдел сельского хозяйства
Срок представления: каждый четверг, после отчетного периода, по мере возникновения страхового случая.
Наименование района (города)
Всего площадь застрахованных посевов
Площадь гибели посевов
зерновые
масличные
сахарная свекла
соя
полная
частичная
полная
частичная
полная
частичная
полная
частичная
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
3
Всего по области
продолжение таблицы
Неблагоприятное природное явление
Всего поступило заявлений на обследование
Количество составленных актов обследования
Количество заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования
Сумма произведенных страховых выплат
принято
отказано
на рассмотрении
единиц
единиц
единиц
единиц
тенге
12
13
14
15
16
17
18
_____________________________             _________________
(Ф.И.О. должность руководителя)                   ( подпись )
__________________(число, месяц, год)
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация по страховым
случаям в разрезе районов
(города) и страхователей"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей" 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, "Информация по страховым случаям в разрезе районов (города) и страхователей" (далее - Форма).

2. Нысан Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамымен, агентпен сақтандырылған егіс алқаптары бойынша жойылған егіс алқабын көрсете отырып апта сайын толтырылады.
4. Нысанға басшы (ол болмаған кезеңде - оны алмастыратын тұлға) қол қояды, айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда аудан (қала) және сақтандырушының атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда сақтандырылған егістіктердің барлық ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
4. 4-бағанда толығымен жойылған дәнді дақылдар егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
5. 5-бағанда ішінара жойылған дәнді дақылдар егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
6. 6-бағанда толығымен жойылған майлы дақылдар егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
7. 7-бағанда ішінара жойылған майлы дақылдар егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
8. 8-бағанда толығымен жойылған қант қызылшасы егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
9. 9-бағанда ішінара жойылған қант қызылшасы егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
10. 10-бағанда толығымен жойылған майбұршақ егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
11. 11-бағанда ішінара жойылған майбұршақ егістіктерінің ауданы гектар есебімен көрсетіледі.
12. 12-бағанда қолайсыз табиғат құбылысы көрсетіледі.
13. 13-бағанда зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер бірлік санымен көрсетіледі.
14. 14-бағанда құрастырылған зерттеу актілерінің саны бірлікпен көрсетіледі.
15. 15-бағанда сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің қабылданған саны бірлікпен көрсетіледі.
16. 16-бағанда сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің қабылданбаған саны бірлікпен көрсетіледі.
17. 17-бағанда сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің қаралып жатқан саны бірлікпен көрсетіледі.
18. 18-бағанда жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы теңге есебімен көрсетіледі.
2015 жылғы 17 наурыздағы
№ 69 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
5-қосымша

2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
3. Форма составляется страховщиком и обществом взаимного страхования, агентом, с указанием площади гибели посевов по застрахованным посевам, еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее).
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование района (города) и страхователя.
3 В графе 3 указывается всего площадь застрахованных посевов, в гектарах.
4. В графе 4 указывается всего площадь полной гибели посевов зерновых, в гектарах
5. В графе 5 указывается площадь частичной гибели посевов зерновых, в гектарах.
6. В графе 6 указывается площадь полной гибели посевов масличных, в гектарах.
7. В графе 7 указывается площадь частичной гибели посевов масличных, в гектарах.
8. В графе 8 указывается площадь полной гибели сахарной свеклы, в гектарах.
9. В графе 9 указывается площадь частичной гибели сахарной свеклы, в гектарах.
10. В графе 10 указывается площадь полной гибели сои, в гектарах.
11. В графе 11 указывается площадь частичной гибели сои, в гектарах.
12. В графе 12 указывается неблагоприятное природное явление.
13. В графе 13 указывается всего поступило заявлений на обследование, в единицах.
14. В графе 14 указывается количество составленных актов обследования, в единицах.
15. В графе 15 указывается количество принятых заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, в единицах.
16. В графе 16 указывается количество отказных заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, в единицах.
17. В графе 17 указывается количество заявлений на рассмотрении о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, в единицах.
18. В графе 18 указывается сумма произведенных страховых выплат, в тенге.
Приложение 5
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 марта 2015 года № 69

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"20__жылы жасалған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы шарттар бойынша аудандар (қалалар) бөлінісінде сақтандыру жағдайлары бойынша мәлімет"
Есептік кезең: 20___жылдың "___"_________
Индексі: 5-SS
Кезеңділігі: апта сайын
Ұсынады: Сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент
Нысан кімге ұсынылады: Агентке, "Батыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне, аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы бөліміне
Ұсыну мерзімі: зерттеуге өтініштердің келіп түсуіне қарай, есептік кезең аяқталғаннан кейін әр бейсенбіде.
р/с №
Сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы/аудан/қала атауы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер, бірлік
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің сомасы
саны, бірлік
көлем, гектар
саны, бірлігі
сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
Сақтандыру ұйымының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
1
2
3
4
5
Барлығы сақтандыру ұйымдары немесе өзара сақтандыру қоғамдары бойынша
кестенің жалғасы
Агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу сомасы
Ескерту
шаруашылықтар саны, бірлік
сомасы, мың теңге
8
9
10
___________________________            ______________________
(Басшының Т.А.Ә. лауазымы)                   Қолы
__________________________
(жылы,айы,күні)
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
"Өсімдік шаруашылығындағы
міндетті сақтандыру шарттары
бойынша аудандар (қалалар)
бөлінісінде сақтандыру
жағдайлары жөніндегі мәлімет"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға қосымша
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттары бойынша аудандар (қалалар) бөлінісінде сақтандыру жағдайлары жөніндегі мәлімет" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме 1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттары бойынша аудандар (қалалар) бөлінісінде сақтандыру жағдайлары жөніндегі анықтама" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі- Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.

Сноска. Приложение 5 – в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для
сбора административных
данных
"Сведения по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве, заключенным в 20___году"
Отчетный период: на "___" __________20___ года
Индекс: 5-SS
Периодичность: еженедельно
Представляет: Страховщик и общество взаимного страхования, агент
Куда представляется Форма: Агенту, государственному управлению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", районный (городской) отдел сельского хозяйства
Срок представления: каждый четверг, после отчетного периода, по мере поступления заявлений на обследование.
№ п/п
Наименование района/города
Всего поступило заявлений на обследование, единиц
Количество составленных актов обследования
Произведено страховых выплат страховщиками или обществами взаимного страхования страхователям
количество, единиц
площадь, гектар
количество, единиц
сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
Наименование страховой организации или общества взаимного страхования
1
2
3
4
5
Итого по страховым организациям или обществам взаимного страхования
продолжение таблицы
Возмещено части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования
Примечание
количество хозяйств, единиц.
сумма, тысяч тенге
8
9
10
Ф.И.О. руководителя___________________________ Подпись______________
_____________________
(число, месяц, год)
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по страховым
случаям в разрезе районов
(города) по договорам
обязательного страхования
в растениеводстве"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве" 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".

3. Нысанды сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент апта сайын толтырады.
4. Нысанға басшы (ол болмаған кезеңде - оны алмастыратын тұлға) қол қояды, айы, күні, жылы көрсетіледі.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда сақтандыру компаниясы немесе және өзара сақтандыру қоғамының атауы, аудан (қала) атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер саны бірлікпен көрсетіледі.
4. 4-бағанда құрастырылған зерттеу актілерінің саны бірлікпен көрсетіледі.
5. 5-бағанда құрастырылған зерттеу актілері бойынша егіс көлемі гектар есебімен көрсетіледі.
6. 6-бағанда сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің санымен бірлікпен көрсетіледі.
7. 7-бағанда сақтандырушылар немесе өзара сақтандыру қоғамымен сақтанушыларға жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы мың теңге есебімен көрсетіледі.
8. 8-бағанда агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеуі бойынша шаруашылықтардың саны бірлікпен көрсетіледі.
9. 9-бағанда агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу сомасы мың теңге есебімен көрсетіледі.
10. 10-бағанда ескерту көрсетіледі.
2015 жылғы 17 наурыздағы
№ 69 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
6 - қосымша нысан
20___ жылы өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы шартын жасаушылар жөнінде аудандарда (қала) қимасында сақтандыру жағдайлары бойынша анықтама 20___ жылғы "___"_________ жағдай бойынша
Ескерту. 6-қосымша алынып тасталды – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Форма составляется страховщиком и обществом взаимного страхования, агентом, еженедельно.
4. Форму подписывает руководитель (на период его отсутствия – лицо, его замещающее), указывается месяц, день, год.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается наименование страховой компании или общество взаимного страхования, наименование района (города).
3. В графе 3 указывается всего поступило заявлений на обследование, в единицах.
4. В графе 4 указывается количество составленных актов, в единицах.
5. В графе 5 указывается площадь по составленным актам обследования, в гектарах.
6. В графе 6 указывается количество, по которым начислена сумма произведенных страховых выплат страховщиком или обществом взаимного страхования и страхователям, в единицах.
7. В графе 7 указывается сумма произведенных страховых выплат страховщикам или обществом взаимного страхования и страхователям, в тысячах тенге.
8. В графе 8 указывается количество хозяйств, по которым возмещено части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования, в единицах.
9. В графе 9 указывается сумма возмещения части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования, в тысячах тенге.
10. В графе 10 указывается примечание.
Приложение 6
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 марта 2015 года № 69
форма
Справка по страховым случаям в разрезе районов (города) по договорам обязательного страхования в растениеводстве, заключенным в 20__ году по состоянию на "___" _____ 20___ года
Сноска. Приложение 6 исключено постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2017 № 329 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).