Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 111 "Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 243 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қазанда № 4064 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Газ және газбен жабдықтау туралы" 2012 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 111 "Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды тұтыну нормаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3927 тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды тұтыну нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ж. Талдықбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Б. Бадашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2015 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 243
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 111
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Батыс Қазақстан облысында тауарлық газды
тұтыну нормалары
№
Тауарлық газды
тұтыну сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Айлық тұтыну
нормасы,

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2015 года № 111 "Об утверждении норм потребления товарного газа Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 октября 2015 года № 4064
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2015 года № 111 "Об утверждении норм потребления товарного газа Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3927, опубликованное 16 июня 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") следующее изменение:
нормы потребления товарного газа Западно-Казахстанской области, утвержденные указанным постановлением, изложить в новый редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области" (Талдыкбаев Б. Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бадашева А. Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 3 сентября 2015 года № 243
Утверждено
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 апреля 2015 года № 111
Нормы потребления товарного газа
Западно-Казахстанской области
№
Характеристика потребления
товарного газа
Единица
измерения
Месячная норма
потребления,