Орал қаласы бойынша 2015 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 1371 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 мамырда № 3912 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 1880 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 24.06.2016 № 1880 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Тасымалдаушылардың ішкі су көлігінде әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 6 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 1017 қаулысын басшылыққа алып және әлеуметтік мәні бар залалды маршруттарды субсидиялау жөніндегі комиссияның ұсынымы негізінде, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2015 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесі бекітілсін.
2. Орал қаласы әкімі аппараты басшысының орынбасары – мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (М. Умралеев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
Қала әкімі А. Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 30 сәуірдегі
№ 1371 қаулысына
қосымша
Орал қаласы бойынша 2015 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі
әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесі
№
Маршруттардың атауы
1
Орал қаласы – "Учужный затон" бау-бақша серіктестігі
2
Орал қаласы – "Барбастау" бау-бақша серіктестігі

Об утверждении перечня социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2015 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2015 года № 1371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 мая 2015 года № 3912. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года № 1880
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 24.06.2016 № 1880 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1017 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров на внутреннем водном транспорте" и на основании рекомендаций комиссии по субсидированию убыточных социально-значимых маршрутов, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2015 год согласно приложению.
2. Заместителю руководителя аппарата акима города Уральска – руководителю отдела государственно-правовой работы (М. Умралеев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
Аким города А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 30 апреля 2015 года № 1371
Перечень социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих
субсидированию на внутреннем водном транспорте по городу Уральск
на 2015 год
Наименование маршрутов
1
город Уральск – садоводческое товарищество "Учужный затон"
2
город Уральск – садоводческое товарищество "Барбастау"