Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 1 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі Бударин ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 15 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада № 4148 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 қаңтардығы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің 09.01.2017 № 1 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Бударин ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 1 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі Бударин ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанда "Жайық таңы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Бударин ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Есеналиев

О внесении изменения в решение акима Бударинского сельского округа Акжаикского района от 16 января 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бударино Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области"
Решение исполняющего обязанности акима Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 16 ноября 2015 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 ноября 2015 года № 4148. Утратило силу решением акима Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области 09.01.2017 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актов", исполняющий обязанности акима Бударинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бударинского сельского округа Акжаикского района от 16 января 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бударино Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3795, опубликованное 19 февраля 2015 года в газете "Жайық таңы") следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Бударинского сельского округа
Е. Есеналиев