Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 3 шілдедегі № 12 "Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Битілеу ауылы аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 16 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 4043 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің 12.03.2021 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, ауылдық округ әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 3 шілдедегі № 12 "Ақжайық ауданы Ақжол ауылдық округінің Битілеу ауылы аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдеде "Жайық таңы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Ақжол ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Қ. Е. Ажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақжол ауылдық округінің
әкімінің міндетін атқарушы
Г. М. Кузбакова

О внесении изменения в решение исполняющего обязанности акима Акжолского сельского округа Акжаикского района от 3 июля 2015 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Битлеу Акжолского сельского округа Акжаикского района"
Решение исполняющего обязанности акима Акжолского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 сентября 2015 года № 4043. Утратило силу решением акима Акжолского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2021 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Акжолского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 12.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", исполняющий обязанности акима сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение исполняющего обязанности акима Акжолского сельского округа Акжаикского района от 3 июля 2015 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Битлеу Акжолского сельского округа Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3945, опубликованное 16 июля 2015 года в газете "Жайық таңы") следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Главному специалисту аппарата акима Акжолского сельского округа (К. Е. Ажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Акжолского сельского округа
Г. М. Кузбакова