Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 4 "Бөкей ордасы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 4138 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 02.11.2020 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келiсiмi бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 4 "Бөкей ордасы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3447 тіркелген, 2014 жылғы 12 сәуірде "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 58 сайлау учаскесi жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әжен ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Әжен ауылы, Мағзом, Терек, Мұқат, Қосжан, Қарақұл, Әпет қыстақтары, Бисен ауылының М. Мәметова көшесі, Үшқұдық, Комплекс қыстақтары.";
№ 60 сайлау учаскесi жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хан Ордасы ауылы, Жәңгір хан көшесі, 37 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Хан Ордасы ауылы және Хан Ордасы ауылының А. Оразбаева көшесiнiң батыс бетi.";
№ 65 сайлау учаскесi жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бисен ауылы, Б.Жәнекешев көшесі, 18 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бисен ауылы (Бисен ауылының М. Мәметова көшесі және Үшқұдық, Комплекс қыстақтарын қоспағанда).";
№ 75 сайлау учаскесi жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сайқын ауылы, Орда көшесі, 32 үй, "Бөкей ордасы ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сайқын ауылы, Әзербаев, Орда, Жәнекешов, Тайманов, Бейбiтшiлiк, Қазақстан, Шағыров, Х. Чурин, Абай көшелерi және Подстанция, Машдвор, Аэропорт тұрғындары.".

О внесении изменений в решение акима Бокейординского района от 28 февраля 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Бокейординского района"
Решение акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 27 октября 2015 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 ноября 2015 года № 4138. Утратило силу решением акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 2 ноября 2020 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 02.11.2020 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Бокейординской районной территориальной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бокейординского района от 28 февраля 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Бокейординского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3447, опубликованное 12 апреля 2014 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 58 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 58
Местонахождение: село Ажен, здание сельского клуба.
Граница: село Ажен, зимовки Мағзом, Терек, Мұқат, Қосжан, Қарақұл, Әпет, улица М.Маметовой в селе Бисен, зимовки Үшқұдық, Комплекс.";
избирательный участок № 60 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 60
Местонахождение: село Хан Ордасы, улица Жангирхана, дом 37, здание сельского дома культуры.
Граница: село Хан Ордасы и западная сторона улицы А.Оразбаевой в селе Хан Ордасы.";
избирательный участок № 65 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 65
Местонахождение: село Бисен, улица Б. Жанекешева, дом 18, здание сельского дома культуры.
Граница: село Бисен (за исключением улицы М. Маметовой в селе Бисен и зимовки Үшқұдық, Комплекс).";
избирательный участок № 75 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 75
Местонахождение: село Сайхин, улица Урдинская, дом 32, здание государственного учреждения "Отдел ветеринарии Бокейординского района".
Граница: село Сайхин, улицы Азербаева, Урдинская, Жанекешова, Тайманова, Бейбiтшiлiк, Казахстана, Чагирова, Х. Чурина, Абая и жители Подстанции, Машдвора, Аэропорта.".

2. "Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Бөкей ордасы ауданының аумағындағы сайлау учаскелерiндегі өзгерістер туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Қайырғалиеваға жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Рахымжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөкей ордасы аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Е. Ж. Айтқалиев
27.10.2015ж.

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бокейординского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Оповестить избирателей об изменениях в избирательных участках на территории Бокейординского района через средства массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кайргалиеву Л. Т.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Н. Рахимжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бокейординской
районной территориальной
избирательной комиссии
___________________ Айткалиев Е. Ж.
27.10.2015 г.