Бөкей ордасы ауданы Орда ауылдық округі Хан ордасы ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы Орда ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 12 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 3932 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Хан ордасы ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Орда ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы ауданы Орда ауылдық округі Хан ордасы ауылының мынадай көшелері:
"Барханная" көшесі – "С. Меңдешов" көшесі;
"Больничная" көшесі – "А. Герасимов" көшесі;
"Водстрой № 1" көшесі – "Мұхаммед-Салық Бабажанов" көшесі;
"Водстрой № 2" көшесі – "Хиуаз Доспанова" көшесі;
"Мирная" көшесі – "А. Құсайынов" көшесі;
"Советская" көшесі – "Ш. Жексенбаев" көшесі деп қайта аталсын.
2. Орда ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (М. Сисенов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орда ауылдық округі әкімі М. Аққалиев

О переименовании некоторых улиц села Хан ордасы Урдинского сельского округа Бокейординского района
Решение акима Урдинского сельского округа Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 2 июня 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 июня 2015 года № 3932
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Хан ордасы и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Урдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Хан ордасы Урдинского сельского округа Бокейординского района:
улица "Барханная" – улица "С. Меңдешов";
улица "Больничная" – улица "А. Герасимов";
улица "Водстрой № 1" – улица "Мұхаммед-Салық Бабажанов";
улица "Водстрой № 2" – улица "Хиуаз Доспанова";
улица "Мирная" – улица "А. Құсайынов";
улица "Советская" – улица "Ш. Жексенбаев".
2. Главному специалисту аппарата акима Урдинского сельского округа (Сисенов М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Урдинского сельского округа М. Аккалиев