Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округінің Фазыл орны қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жанақала ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 тамызда № 3968 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 25.02.2016 № 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 241 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округінің Фазыл орны қыстағы аумағында ұсақ малдардың арасынан жұқпалы эпидидимит ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Жаңажол ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б. Шабаков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Жакупова

Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовья Фазыл орны Жанажолского сельского округа Жангалинского района
Решение акима Жанажолского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 5 августа 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 августа 2015 года № 3968. Утратило силу решением акима Жанажолского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жанажолского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25.02.2016 № 1.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 июля 2015 года № 241 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания инфекционный эпидидимит среди мелкого скота на территории зимовья Фазыл орны Жанажолского сельского округа Жангалинского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Жанажолского сельского округа (Б. Шабаков) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Жакупова