2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 28 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 3862 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 21 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 18.02.2016 № 21 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е. Р. Тұрмағамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 6 "2015 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" қаулысы жойылсын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы А. Есалиев

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2015 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2015 года № 3862. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года № 21
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 18.02.2016 № 21 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района (Турмагамбетов Е. Р.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
4. Отменить постановление акимата Чингирлауского района от 22 января 2015 года № 6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А. Есалиев
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района

2015 жылғы 24 ақпандағы № 28
Шыңғырлау ауданы
әкiмдiгiнiң қаулысына
қосымша
2015 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру
тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк аумақтық орналасуы
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергiлiктi бюджет)
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Айгөлек" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
21 190
21 190
4 500
Тасмола ауылы
Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімінің "Балауса" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
27 708
27 708
4 500
Белогор ауылы
Шыңғырлау ауданы Белогор селосының "Қарлығаш" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
40 623
40 623
4 500
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Әкімдігінің "Бөбек" балабақшасы Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
80
21 458
21 458
4 500
Лубен ауылы
Шыңғырлау ауданы Лубен селосының "Арай" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
23 958
23 958
4 500
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Шыңғырлау аудандық "Шұғыла" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
19 166
19 166
4 500
Шыңғырлау ауылы
Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімінің Шыңғырлау аудандық "Қызғалдақ" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
58
21 551
21 551
4 500
Шыңғырлау ауылы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің "Балдырған" бала бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
38 896
38 896
4 500

от 24 февраля 2015 года № 28
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Айгөлек" Чингирлауского районного отдела образования, Чингирлауского района, Западно-Казахстанской области
70
21 190
21 190
4 500
село Тасмола
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" Чингирлауского районного отдела образования
40
27 708
27 708
4 500
село Белогорка
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Карлыгаш" села Белогор Чингирлауского района
25
40 623
40 623
4 500
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бөбек" Акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
80
21 458
21 458
4 500
село Лубенка
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Арай" села Лубенка Чингирлауского района
40
23 958
23 958
4 500
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие "Чингирлауский районный детский сад "Шугыла" Западно-Казахстанского областного управления образования
60
19 166
19 166
4 500
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие "Чингирлауский районный детский сад "Қызғалдақ" Чингирлауского районного отдела образования"
58
21 551
21 551
4 500
село Шынгырлау
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Балдырған" акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
25
38 896
38 896
4 500