Ашық деректердің Интернет - порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 38 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 29 қаңтарда № 12952 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2022 жылғы 2 ақпандағы № 79 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 02.02.2022 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Ақпараттандыру және ақпараттық ресурстарды қорғау басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгенінен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталонды бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жауапты хатшысы Д.А. Айтмұхаметовке және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары Б.Ж. Әбдірайымға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Имашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
___________ Ә. Исекешев
2016 жылғы "___" ______
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
___________ Ж. Қасымбек
2016 жылғы "___" ______
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 38 бұйрығымен
бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Әділет министрінің 16.01.2019 № 24 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Әділет министрінің 18.08.2020 № 272 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ашық деректер жинағының атауы
Өзектілеу кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөз (ашық деректер интернет-порталы АЖО арқылы немесе мемлекеттік орган API жүйесі арқылы)
Жауапты құрылымдық бөлімше
1

Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2016 года № 12952. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 2 февраля 2022 года № 79.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 02.02.2022 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан "Об информатизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень открытых данных, размещаемых на Интернет портале открытых данных.
2. Управлению информатизации и защиты информационных ресурсов в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан Айтмухаметова Д.А., и заместителя Министра юстиции Республики Казахстан Әбдірайым Б.Ж.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Министр
Б. Имашев
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
___________ А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
__________ Ж. Касымбек
Утвержден
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 38
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Сноска. Перечень в редакции приказа Министра юстиции РК от 16.01.2019 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Министра юстиции РК от 18.08.2020 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ Интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное структурное подразделение
1