Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 42 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 26 ақпанда № 13281 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 48 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.01.2022 № 48 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы Заңының 9-бабы 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ашық деректер тізбесін бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Стратегиялық даму департаменті (Н.Ғ. Досмұратова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі
______________ Ә. Исекешев
2016 жылғы 30 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 42 бұйрығымен
бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ашық деректер тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 19.11.2019 № 1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
(Ашық деректердің Интернет-порталының АЖО арқылы немесе мемлекеттік органның API жүйесі арқылы) көзі
Жауапты құрылымдық бөлімше
1.
Мемлекеттік қызметтердің тізімі
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
ЦМҚД
2.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік борышының ағымдағы жай-күйі туралы мәліметтер
тоқсан сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 30-нан кешіктірмей
АЖО
МҚАД
3.
Әкімшінің (уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың) қызметін жүзеге асыру құқығына үміткер адамдарды біліктілік емтиханын тапсыруға жіберу үшін құжаттар тізбесі
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
МКК
4.
Дәрменсіз борышкерлердің тізімі
ай сайын
есепті айдан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
5.

Об утверждении перечня открытых данных Министерства финансов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2016 года № 13281. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 января 2022 года № 48.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.01.2022 № 48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных Министерства финансов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту стратегического развития Министерства финансов Республики Казахстан (Досмуратова Н.Г.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление для официального опубликования в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
______________ А. Исекешев
30 января 2016 года
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 января 2016 года № 42
Перечень открытых данных Министерства финансов Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Сноска. Перечень в редакции приказа Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 19.11.2019 № 1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное структурное подразделение
1.
Перечень государственных услуг
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
ДЦГУ
2.
Сведения о текущем состоянии государственного долга Республики Казахстан
ежеквартально
не позднее 30 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ
ДГЗ
3.
Перечень документов для допуска к сдаче квалификационного экзамена лиц, претендующих на право осуществлять деятельность администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
КГД
4.
Список несостоятельных должников
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
5.

Туындаған күннен бастап 4 ай ішінде өтелмеген 150 АЕК-тен аса салық берешегі бар салық төлеуші заңды тұлғалар, олардың құрылымдық бөлімшелері туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
6.
Туындаған күннен бастап 4 ай ішінде өтелмеген 10 АЕК-тен аса салық берешегі бар салық төлеуші дара кәсіпкерлер, жеке нотариустер, жеке сот орындаушылары, адвокаттар туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
7.
Міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары және (немесе) әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры бойынша берешегі бар, ол туындаған күннен бастап алты айдан астам мерзімде өтелмеген агенттердің тізімі
жыл сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
8.
Туындаған күннен бастап төрт ай ішінде өтелмеген кеден төлемдері мен салықтар, өсімпұлдар бойынша берешегі бар төлеушілердің тізімі
тоқсан сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
9.
Дара кәсіпкерлер бойынша деректер
тоқсан сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
10.
Әрекетсіз деп танылғандардан
салық төлеушілердің тізімі
ай сайын
есепті айдан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
11.
Тіркеу жарамсыз деп танылған салық төлеушілердің тізімі
ай сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
12.
Жалған кәсіпорындар деп танылған салық төлеушілердің тізімі
ай сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
13.
Заңды мекенжайы бойынша жоқ салық төлеушілердің тізімі
ай сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
14.
Салық кодексінің нормаларын бұза отырып, қайта ұйымдастырылған салық төлеушілердің тізімі
ай сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
15.
Жекелеген қызмет түрлері бойынша есептен шығару туралы мәліметтер
ай сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
16.
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
МКК
17.
Ұқсас, біртекті тауарлар бойынша баға ақпаратын іздеу көздері
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
МКК
18.
Сыртқы сауда қызметінің статистикасы (тауар позициялары, сауда серіктестері)
ай сайын
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 28-күнінен кешіктірмей
АЖО
МКК
19.
Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын мемлекеттік сатып алу кезінде қоса берілетін құжаттардың тізбесі (техникалық ерекшеліктер, лицензиялар және тағы да басқалары)
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
МСЗД
20.
Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
МСЗД
21.
Мемлекеттік сатып алу қорытындыларына және оларды қарау нәтижелеріне шағымдар
қажеттілігіне қарай
қажеттілігіне қарай
АЖО
ІМАК
22.
Аудиторлық ұйымдардың тізілімі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
ІМАК
23.
Аудиторлар тізілімі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
ІМАК
24.
Аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдар тізілімі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
ІМАК
25.
Аккредиттелген бухгалтерлердің кәсіби ұйымдарының тізімі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
ІМАК
26.
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі ұйымдардың тізімі
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей
АЖО
ІМАК
27.
Мемлекеттік заңды тұлғалардың және жарғылық капиталына мемлекет қатысатын заңды тұлғалардың өзекті тізімі бойынша мәліметтер
тұрақты
тұрақты
API
ММЖК / АЕО АҚ
28.
Сату объектілері бойынша алдағы электрондық сауда-саттық туралы мәліметтер
тұрақты
тұрақты
API
ММЖК / АЕО АҚ
29.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушылар компанияларының тізімін алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
30.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушылардың толық тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
31.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушыны БСН/ЖСН бойынша іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
32.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушыны сәйкестендіру деректері бойынша іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
33.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушы компаниялардың мекенжайын алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
34.
Мемлекеттік сатып алуға қатысушы компаниялардың қызметкерлер тізімін алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
35.
Жосықсыз өнім берушілердің тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
36.
Өнім берушінің жосықсыз қатысушыларының тізіліміне енгізу өтінімдерінің кеңейтілген тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
37.
Мемекеттік сатып алудың жылдық жоспар тізілімінен тапсырыс берушілер тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
38.
Тапсырыс берушінің БСН бойынша мемекеттік сатып алудың жоспар тармақтарының тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
39.
Мемекеттік сатып алу жоспарының бір тармағын алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
40.
Мемекеттік сатып алу жоспарының тармақтарын алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
41.
Мемекеттік сатып алудың жылдық жоспар тізілімінен
жеткізу орындарының тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
42.
Мемекеттік сатып алудың жылдық жоспар тізілімінен ерекшеліктер тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
43.
Мемлекеттік сатып алу туралы жариялау тізімін алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
44.
Мемлекеттік сатып алу туралы толық жариялау тізімін алу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
45.
Ұйымдастырушының БСН бойынша мемлекеттік сатып алу туралы жариялануды іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
46.
Жарияландыру нөмірі бойынша егжей-тегжейлі мемлекеттік сатып алу туралы жариялау
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
47.
Жарияландырудың сәйкестендіру деректері бойынша егжей-тегжейлі мемлекеттік сатып алу туралы жариялау
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
48.
Конкурстық комиссия туралы (мемлекеттік сатып алу туралы жарияландырудың сәйкестендіру деректері бойынша) мәлімет
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
49.
Мемлекеттік сатып алу туралы жарияландыруды тоқтата тұру туралы ақпарат
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
50.
Сот шешімі бойынша сатып алудың күшін жою туралы ақпарат
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
51.
Мемлекеттік сатып алуға лоттар тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
52.
Мемлекеттік сатып алу туралы жарияландыру нөмірі бойынша лоттарды іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
53.
Мемлекеттік сатып алуға тапсырыс берушінің БСН бойынша лоттарды іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
54.
Мемлекеттік сатып алуға лоттар бойынша егжей-тегжейлі мәлімет
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
55.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
56.
Мемлекеттік сатып алу туралы жарияландыру нөмірі бойынша шарттар іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
57.
Өнім берушінің БСН/ЖСН бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
58.
Тапсырыс берушінің БСН бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды іздеу
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
59.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың нөмірі бойынша егжей-тегжейлі ақпарат
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
60.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жүйелік нөмірі бойынша егжей-тегжейлі ақпарат
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
61.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың сәкестендіру деректері бойынша егжей-тегжейлі ақпарат
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
62.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар бойынша толық ақпарат
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
63.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар мәні
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
64.
Мемлекеттік сатып алу туралы электрондық актілер тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
65.
Мемлекеттік сатып алу туралы актілер бойынша егжей-тегжейлі мәлімет
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
66.
Мемлекеттік сатып алуға лоттар мәртебесі бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
67.
Тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
68.
Сатып алу тәсілі бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
69.
Өлшем бірліктерінің мемлекетаралық сыныптауышы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
70.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде айларды кодпен белгілеу бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
71.
Мемлекеттік сатып алу туралы жоспардың тармақтар мәртебесі бойынша анықтама
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
72.
Мемлекеттік сатып алудағы сатып алу мәнінің түрлері бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
73.
Мемлекеттік сатып алуда қаржыландыру көзі бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
74.
Бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
75.
Мемлекеттік сатып алу туралы жоспардың тармақтар түрлері бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
76.
Әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауышы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
77.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде пайдаланылған елдерді белгілеу
коды бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
78.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде ерекшеліктерді белгілеу коды бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
79.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде шығыстардың функционалдық сыныптама бағдарламасының анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
80.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде шығыстардың функционалдық сыныптама кіші бағдарламасының анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
81.
Мемлекеттік сатып алу тәсілімен қолданылу негіздемелерінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
82.
Мемлекеттік сатып алу туралы қосымша келісім түрлерінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
83.
Мемлекеттік сатып алу туралы қосымша келісімді жасау негіздемесінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
84.
Мемлекеттік сатып алуды өткізу шеңберінде бюджет түрлерінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
85.
Мемлекеттік сатып алу түрлері бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
86.
Мемлекеттік сатып алуды жариялау мәртебесін белгілеу бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
87.
Баға ұсыныстарының мәртебелері белгілеу бойынша анықталық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
88.
Мемлекеттік сатып алу бойынша комиссия мүшелері рөлінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
89.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар мәртебелері бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
90.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды жасау форумының анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
91.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттардың түрлері бойынша анықтамалық (бір жылдық/көп жылдық)
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
92.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде валюта белгілеу коды бойынша анықтамалық
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
93.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды бұзуға арналған баптың анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
94.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар түлерінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
95.
Жосықсыз қатысушылардың тізіліміне енгізу себептерінің анықтамалығы
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
96.
Мемлекеттік сатып алуда лот бойынша аукцион болмау себептерінің тізімі
тұрақты
тұрақты
API
МСЗД/АЕО АҚ
Ескертпе:
ЦМҚД - Цифрландыру және мемлекеттік қызметтер департаменті
МҚД - Мемлекеттік қарыз алу департаменті
МСЗД – Мемлекеттік сатып алу заңнамасы департаменті
МКК - Мемлекеттік кірістер комитеті
ММЖК - Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
ІМАК - Ішкі мемлекеттік аудит комитеті
АҚО АҚ – "Ақпараттық-есептеу орталығы" акционерлік қоғамы
АҚО АҚ – "Электрондық қаржы орталығы" акционерлік қоғамы
АЖО – Автоматтандырылған жұмыс орны
API – Application programming interface (қосымшалардың бағдарламалық интерфейсі)
ЕТЕК - ең төменгі есептік көрсеткіш
ЖСН - жеке сәйкестендіру нөмірі
БСН - бизнес сәйкестендіру нөмірі

Информация о налогоплательщиках - юридических лицах, их структурных подразделениях, имеющих налоговую задолженность более 150 МРП, не погашенную в течение 4 месяцев со дня ее возникновения
ежеквартально
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ
КГД
6.
Информация о налогоплательщиках – индивидуальных предпринимателях, частных нотариусах, частных судебных исполнителях, адвокатах, имеющих налоговую задолженность более 10 МРП, не погашенную в течение 4 месяцев со дня ее возникновения
ежеквартально
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ
КГД
7.
Список плательщиков, имеющих задолженность по отчислениям и (или) взносам в фонд социального медицинского страхования, не погашенную в срок более шести месяцев со дня ее возникновения
ежегодно
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
КГД
8.
Список плательщиков, имеющих задолженность по таможенным платежам и налогам, пени, не погашенную в течение четырех месяцев со дня ее возникновения
ежеквартально
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ
КГД
9.
Данные по индивидуальным предпринимателям
ежеквартально
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
АРМ
КГД
10.
Список налогоплательщиков, признанных бездействующими
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
11.
Список налогоплательщиков, регистрация которых признана недействительной
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
12.
Список налогоплательщиков, признанных лжепредприятиями
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
13.
Список налогоплательщиков, отсутствующих по юридическому адресу
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
14.
Список налогоплательщиков, реорганизованных с нарушением норм Налогового кодекса
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
15.
Сведения о снятии с учета по отдельным видам деятельности
ежемесячно
не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
16.
Единая Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
КГД
17.
Источники для поиска ценовой информации по идентичным, однородным товарам
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
КГД
18.
Статистика внешнеторговой деятельности (товарных позиций, торговых партнеров)
ежемесячно
не позднее 28 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
АРМ
КГД
19.
Перечень документов, прилагаемых при государственных закупках, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами ГЗ (технические спецификации, лицензии и так далее)
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
ДЗГЗ
20.
Перечень товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами ГЗ
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
ДЗГЗ
21.
Жалобы на итоги ГЗ и результаты их рассмотрения
по мере необходимости
по мере необходимости
АРМ
КВГА
22.
Реестр аудиторских организаций
ежегодно
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
КВГА
23.
Реестр аудиторов
ежегодно
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
КВГА
24.
Реестр аккредитованных профессиональных аудиторских организаций
ежегодно
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
КВГА
25.
Список аккредитованных профессиональных организаций бухгалтеров
ежегодно
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
КВГА
26.
Список аккредитованных организаций по профессиональной сертификации бухгалтеров
ежегодно
не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ
КВГА
27.
Сведения по актуальному списку государственных юридических лиц и юридических лиц с участием государства в уставном капитале
постоянно
постоянно
API
КГИП/ АО ИУЦ
28.
Сведения о предстоящих электронных торгах по объектам продажи
постоянно
постоянно
API
КГИП/ АО ИУЦ
29.
Получение списка компаний участников ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
30.
Полный список участников ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
31.
Поиск участника ГЗ по БИН/ИИН
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
32.
Поиск участника ГЗ по идентификационным данным
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
33.
Получение адресов компании участника ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
34.
Получение списка сотрудников компании - участника ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
35.
Список недобросовестных поставщиков
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
36.
Расширенный список заявок на включение поставщика в Реестр недобросовестных участников
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
37.
Список заказчиков из реестра годовых планов ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
38.
Список пунктов плана ГЗ по БИН заказчика
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
39.
Получение одного пункта плана ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
40.
Список пунктов плана ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
41.
Список мест поставки из реестра годовых планов ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
42.
Список специфик из реестра годовых планов ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
43.
Получение списка объявлений о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
44.
Получение полного списка объявлений о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
45.
Поиск объявлений о ГЗ по БИН организатора
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
46.
Объявление о ГЗ детально по номеру объявления
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
47.
Объявление о ГЗ детально по идентификационным данным объявления
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
48.
Сведения о конкурсной комиссии (по идентификационным данным объявления о ГЗ)
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
49.
Информация о приостановлении объявления о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
50.
Информация об отмене закупки по решению суда
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
51.
Список лотов в ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
52.
Поиск лотов по номеру объявления о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
53.
Поиск лотов в ГЗ по БИН заказчика
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
54.
Детальные сведения по лотам в ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
55.
Список договоров о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
56.
Поиск договоров по номеру объявления о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
57.
Поиск договоров о ГЗ по БИН/ИИН поставщика
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
58.
Поиск договоров о ГЗ по БИН заказчика
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
59.
Детальная информация договора о ГЗ по номеру
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
60.
Детальная информация договора о ГЗ по системному номеру
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
61.
Детальная информация договора о ГЗ по идентификационным данным
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
62.
Полная информация по договорам о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
63.
Предметы договора о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
64.
Список электронных актов о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
65.
Детальные сведения по актам о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
66.
Справочник по статусам лотов в ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
67.
Единый номенклатурный справочник товаров, работ и услуг
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
68.
Справочник по способам закупки
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
69.
Межгосударственный классификатор единиц измерения
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
70.
Справочник по кодовым обозначениям месяцев в системе ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
71.
Справочник по статусам пунктов планов о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
72.
Справочник по видам предмета закупки в государственных закупках
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
73.
Справочник по источникам финансирования в ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
74.
Справочник по администраторам бюджетной программы
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
75.
Справочник по типам пункта плана о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
76.
Классификатор административно-территориальных объектов
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
77.
Справочник по кодовым обозначениям стран, используемых в системе ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
78.
Справочник по кодовым обозначениям специфик в системе ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
79.
Справочник программ функциональной классификации расходов в системе ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
80.
Справочник подпрограмм функциональной классификации расходов в системе ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
81.
Справочник обоснований применения способа ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
82.
Справочник видов дополнительного соглашения о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
83.
Справочник оснований создания дополнительного соглашения о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
84.
Справочник видов бюджета, в рамках которых производятся ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
85.
Справочник по типам ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
86.
Справочник по обозначениям статусов объявления в ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
87.
Справочник по обозначениям статусов ценовых предложений
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
88.
Справочник ролей членов комиссии по ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
89.
Справочник по статусам договора о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
90.
Справочник форм заключения договора о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
91.
Справочник по типам договора о ГЗ (однолетний/многолетний)
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
92.
Справочник по кодовым обозначениям валют в системе ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
93.
Справочник статей для расторжения договора о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
94.
Справочник типов договора о ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
95.
Справочник причин внесения в Реестр недобросовестных участников
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
96.
Список причин по которым не состоялся аукцион по лоту в ГЗ
постоянно
постоянно
API
ДЗГЗ/АО ЦЭФ
Примечание:
ДЦГУ – Департамент цифровизации и государственных услуг
ДГЗ – Департамент государственного заимствования
ГЗ – государственные закупки
ДЗГЗ – Департамент законодательства ГЗ
КГД – Комитет государственных доходов
КГИП – Комитет государственного имущества и приватизации
КВГА – Комитет внутреннего государственного аудита
АО ИУЦ – Акционерное общество "Информационно-учетный центр"
АО ЦЭФ – Акционерное общество "Центр электронных финансов"
АРМ – автоматизированное рабочее место
API – Application programming interface (интерфейс программирования приложений)
МРП – минимальный расчетный показатель
ИИН – индивидуальный идентификационный номер
БИН – бизнес-идентификационный номер