"Өнеркәсіп статистикасы бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 20 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Төрағасының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 289 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 14577 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 173 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 15.11.2017 № 173 бұйрығымен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2017 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 12-бабы 3) және 8) тармақшаларына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 260) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өнеркәсіп статистикасы бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 20 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11055 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
1) "Өндірістік қуаттар теңгерімі" жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны (коды 151112004, индексі ҚТ, кезеңділігі жылдық) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) "Өндірістік қуаттар теңгерімі" жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық (коды 151112004, индексі ҚТ, кезеңділігі жылдық) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес;
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 20 "Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по статистике промышленности и инструкций по их заполнению"
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 289. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2016 года № 14577. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 15 ноября 2017 года № 173 (вводится в действие с 01.01.2018)
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 20 "Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по статистике промышленности и инструкций по их заполнению"
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики РК от 15.11.2017 № 173 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с подпунктами 3) и 8) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", а также с подпунктом 260) пункта 17 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 20 "Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по статистике промышленности и инструкций по их заполнению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11055, опубликованный 24 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
1) статистическую форму общегосударственного статистического наблюдения "Баланс производственных мощностей" (код 151112004, индекс БМ, периодичность годовая), согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) инструкцию по заполнению статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Баланс производственных мощностей" (код 151112004, индекс БМ, периодичность годовая), согласно приложению 2 к настоящему приказу;
2. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық ресми жариялауға жатады және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы Н. Айдапкелов
"КЕЛIСIЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек ________________
2016 жылғы "29" қараша
"КЕЛIСIЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев ________________
2016 жылғы "28" қараша
Мемлекеттік статистика органдары құпиялылығына кепілдік береді
Конфиденциальность гарантируется органами государственной статистики
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
Статистическая форма общегосударственного статистического наблюдения
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2016 жылғы "30" қарашадағы
289 бұйрығына 1-қосымша
Приложение 1 к приказу Председателя
Комитета по статистике Министерства
национальной экономики Республики Казахстан
от "30" ноября 2016 года №289
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы "30" қаңтардағы
№ 20 бұйрығына 1-қосымша
Аумақтық статистика органына тапсырылады
Представляется территориальному органу статистики
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған уақыт, сағатпен (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение статистической формы, в часах
(нужное обвести)
1 сағатқа дейiн
1-2
2-4
4-8
8-40
40 сағаттан артық
до 1 часа
более 40 часов
Статистикалық нысан www.stat.gov.kz сайтында орналастырылған
Статистическая форма размещена на сайте www.stat.gov.kz
Мемлекеттік статистиканың тиісті органдарына анық емес бастапқы статистикалық деректерді ұсыну және бастапқы статистикалық деректерді белгіленген мерзімде ұсынбау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 497-бабында көзделген әкімшілік құқық бұзушылықтар болып табылады.
Представление недостоверных и непредставление первичных статистических данных в соответствующие органы государственной статистики в установленный срок являются административными правонарушениями, предусмотренными статьей 497 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Статистикалық нысан коды 151112004
Код статистической формы 151112004
Өндірістік қуаттар теңгерімі
БМ
Баланс производственных мощностей
Жылдық
Годовая
Есепті кезең
Отчетный период
жыл
год
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің ЭҚЖЖ 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39), независимо от численности работающих.
Тапсыру мерзімі – есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін.
Срок представления – до 25 марта (включительно) после отчетного периода.
БСН коды
код БИН

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копий настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Управлению планирования статистической деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель Комитета по
статистике Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
Н. Айдапкелов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
________________ Ж. Касымбек
29 ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
________________ К. Бозумбаев
28 ноября 2016 года
Приложение 1 к
приказу Председателя
Комитета по статистике Министерства
национальной экономики Республики Казахстан
от 30 ноября 2016 года № 289
Приложение 1 к
приказу Председателя
Комитета по статистике Министерства
национальной экономики Республики Казахстан
от 30 января 2016 года № 20
Мемлекеттік статистика органдары құпиялылығына кепілдік береді
Конфиденциальность гарантируется органами государственной статистики
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
Статистическая форма общегосударственного статистического наблюдения
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігі Статистика комитеті төрағасының
2016
жылғы 30 қараша № 289 бұйрығына 1-қосымша
Аумақтық статистика органына тапсырылады
Представляется территориальному органу статистики
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған уақыт, сағатпен (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение статистической формы, в часах
(нужное обвести)
1 сағатқа дейiн
1-2
2-4
4-8
8-40
40 сағаттан артық
до 1 часа
более 40 часов
Статистикалық нысан www.stat.gov.kz сайтында орналастырылған
Статистическая форма размещена на сайте www.stat.gov.kz
Мемлекеттік статистиканың тиісті органдарына анық емес бастапқы статистикалық деректерді ұсыну және бастапқы статистикалық деректерді белгіленген мерзімде ұсынбау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 497-бабында көзделген әкімшілік құқық бұзушылықтар болып табылады.
Представление недостоверных и непредставление первичных статистических данных в соответствующие органы государственной статистики в установленный срок являются административными правонарушениями, предусмотренными статьей 497 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Статистикалық нысан коды 151112004
Код статистической формы 151112004
Өндірістік қуаттар теңгерімі
БМ
Баланс производственных мощностей
Жылдық
Годовая
Есепті кезең
Отчетный период
жыл
год
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі- ЭҚЖЖ) 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – (далее - ОКЭД) 05-33, 35-39), независимо от численности работающих.
Тапсыру мерзіміесепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін.
Срок представления – до 25 марта (включительно) после отчетного периода.
БСН коды
код БИН

3. Мамандандырылмаған қуаттарда өнім бойынша деректерді көрсетіңіз
Укажите данные о выпуске продукции на неспециализированных мощностях
Өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции
Өнім түрінің коды
Код вида продукции
Өлшем бірлігі
Единица измерения
Есепті жылы өнімді шығару немесе қайта өңделген шикізат мөлшері
Выпуск продукции или количество переработанного сырья в отчетном году
А
Б
В
1
4. Іске қосу туралы актілері бекітілмеген өндірілген өнім бойынша қуаттарды пайдалану туралы деректерді көрсетіңіз
Укажите данные об использовании мощностей произведенной продукции, акты ввода в действие которых не утверждены
Өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции
Өнім түрінің коды
Код вида продукции
Өлшем бірлігі
Единица измерения
Есепті жылы қолданыстағы орташа жылдық қуат
Среднегодовая мощность, действовавшая в отчетном году
Есепті жылы өнімді шығару немесе қайта өңделген шикізат мөлшері
Выпуск продукции или количество переработанного сырья в отчетном году
А
Б
В
1
2
Өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции
Өнім түрінің коды
Код вида продукции
Өлшем бірлігі
Единица измерения
Есепті жылы қолданыстағы орташа жылдық қуат
Среднегодовая мощность, действовавшая в отчетном году
Есепті жылы өнімді шығару немесе қайта өңделген шикізат мөлшері
Выпуск продукции или количество переработанного сырья в отчетном году
А
Б
В
1
2
5. Қуатты толық пайдаланбаудың негізгі себептерін көрсетіңіз
Укажите основные причины недоиспользования мощностей
Нысанға берілген қосымша бойынша өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции по приложению к форме
Өнеркәсіп өнімдерінің статистикалық жіктеуішінің коды
(респондентпен толтырылады)
Код Статистического классификатора промышленной продукции
(заполняется респондентом)
Толық пайдаланбаудың себептері
Причины недоиспользования
А
Б
1
Ескертпе: осы бөлім анықтамалыққа сәйкес толтырылады:
1. Шикізаттың болмауы
2. Сұраныс (тапсырыстардың, шарттардың, келісімшарттардың, өткізу нарығының азаюы, маусымдық сипаттағы тапсырыстар)
3. Құрал-жабдықтарды жөндеу, кәсіпорынды қайта жаңарту
4. Меншікті айналым қаражаттарының жетіспеушілігі
5. Өнімдер ассортиментінің өзгеруі, өнімдерді сақтау шарттары
6. Апатты жағдай
Примечание: данный раздел заполняется в соответствии со справочником:
1. Отсутствие сырья
2. Спрос (уменьшение заказов, договоров, контрактов, рынка сбыта, заказы сезонного характера)
3. Ремонт оборудования, реконструкция предприятия
4. Недостаток собственных оборотных средств
5. Изменение ассортимента продукции, условия хранения продукции
6. Аварийная ситуация
Атауы                                                                               Мекенжайы
Наименование ________________________________________________________________      Адрес _________________________________________________
________________________________________________________________                               _________________________________________________
Телефоны ______________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы (респонденттің)
Адрес электронной почты (респондента) _______________________________________________
Алғашқы деректерді жариялауға келісеміз2
Согласны на опубликование первичных данных
Алғашқы деректерді жариялауға келіспейміз2
Не согласны на опубликование первичных данных
Орындаушы
Исполнитель ___________________________________________________ ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)                   телефоны
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Басшы
Руководитель ___________________________________________________ ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)                   қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                         подпись
Бас бухгалтер
Главный бухгалтер ______________________________________________ ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)                   қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии                   подпись
Мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Место для печати (при наличии)
Ескертпе:
Примечание:

3. Мамандандырылмаған қуаттарда өнім бойынша деректерді көрсетіңіз
Укажите данные о выпуске продукции на неспециализированных мощностях
Өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции
Өнім түрінің коды
Код вида продукции
Өлшем бірлігі
Единица измерения
Есепті жылы өнімді шығару немесе қайта өңделген шикізат мөлшері
Выпуск продукции или количество переработанного сырья в отчетном году
А
Б
В
1
4. Іске қосу туралы актілері бекітілмеген өндірілген өнім бойынша қуаттарды пайдалану туралы деректерді көрсетіңіз
Укажите данные об использовании мощностей произведенной продукции, акты ввода в действие которых не утверждены
Өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции
Өнім түрінің коды
Код вида продукции
Өлшем бірлігі
Единица измерения
Есепті жылы қолданыстағы орташа жылдық қуат
Среднегодовая мощность, действовавшая в отчетном году
Есепті жылы өнімді шығару немесе қайта өңделген шикізат мөлшері
Выпуск продукции или количество переработанного сырья в отчетном году
А
Б
В
1
2
Өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции
Өнім түрінің коды
Код вида продукции
Өлшем бірлігі
Единица измерения
Есепті жылы қолданыстағы орташа жылдық қуат
Среднегодовая мощность, действовавшая в отчетном году
Есепті жылы өнімді шығару немесе қайта өңделген шикізат мөлшері
Выпуск продукции или количество переработанного сырья в отчетном году
А
Б
В
1
2
5. Қуатты толық пайдаланбаудың негізгі себептерін көрсетіңіз
Укажите основные причины недоиспользования мощностей
Нысанға берілген қосымша бойынша өнім түрлерінің атауы
Наименование видов продукции по приложению к форме
Өнеркәсіп өнімдерінің статистикалық жіктеуішінің коды (респондентпен толтырылады)
Код Статистического классификатора промышленной продукции (заполняется респондентом)
Толық пайдаланбаудың себептері
Причины недоиспользования
А
Б
1
Ескертпе: осы бөлім анықтамалыққа сәйкес толтырылады:
1. Шикізаттың болмауы
2. Сұраныс (тапсырыстардың, шарттардың, келісімшарттардың, өткізу нарығының азаюы, маусымдық сипаттағы тапсырыстар)
3. Құрал-жабдықтарды жөндеу, кәсіпорынды қайта жаңарту
4. Меншікті айналым қаражаттарының жетіспеушілігі
5. Өнімдер ассортиментінің өзгеруі, өнімдерді сақтау шарттары
6. Апатты жағдай
Примечание: данный раздел заполняется в соответствии со справочником:
1. Отсутствие сырья
2. Спрос (уменьшение заказов, договоров, контрактов, рынка сбыта, заказы сезонного характера)
3. Ремонт оборудования, реконструкция предприятия
4. Недостаток собственных оборотных средств
5. Изменение ассортимента продукции, условия хранения продукции
6. Аварийная ситуация
Атауы                                                                              Мекенжайы
Наименование ________________________________________________________________        Адрес _________________________________________________
________________________________________________________________             _________________________________________________
Телефоны _________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы (респонденттің)
Адрес электронной почты (респондента) _______________________________________________
Алғашқы деректерді жариялауға келісеміз2
Согласны на опубликование первичных данных
Алғашқы деректерді жариялауға келіспейміз2
Не согласны на опубликование первичных данных
Орындаушы
Исполнитель ___________________________________________________                         ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)                                                 телефоны
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Басшы
Руководитель ___________________________________________________                         ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)                                                қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                                                      подпись
Бас бухгалтер
Главный бухгалтер ______________________________________________                        ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)                                          қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                                                подпись
Мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Место для печати (при наличии)
Ескертпе:
Примечание:

2 Аталған тармақ "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 5-тармағына сәйкес толтырылады
Данный пункт заполняется согласно пункту 5 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике"
"Өндірістік қуаттар теңгерімі"
(коды 151112004, индексі БМ, кезеңділігі жылдық)
статистикалық нысанына қосымша
БМ жылдық нысанына өнеркәсіп салалары бойынша өнімдер тізбесі
Қызмет және өнім түрлерінің атауы
Бөлімнің, тараудың, топтың коды
Өнім түрінің коды
А Б В
КЕН ӨНДІРУ ӨНЕРКӘСІБІ ЖӘНЕ КАРЬЕРЛЕРДІ ҚАЗУ
В
Көмір және лигнит өндіру
05
Тас көмір, мың тонна

2Аталған тармақ "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 5-тармағына сәйкес толтырылады
Данный пункт заполняется согласно пункту 5 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике"
Приложение к статистической
форме "Баланс производственных
мощностей" (код 151112004, индекс
БМ, периодичность годовая)
Перечень продукции по отраслям промышленности к форме Баланс производственных мощностей годовая
Наименование видов деятельности и продукции
Код секций, разделов, групп
Код вида продукции
А
Б
В
ГОРHОДОБЫВАЮЩАЯ ПРОМЫШЛЕHHОСТЬ И РАЗРАБОТКА КАРЬЕРОВ
В
Добыча угля и лигнита
05
Уголь каменный, тысяча тонн

13.1
13.10.61.500
Бөлшек саудаға арнап бөлек оралмаған, жасанды талшықтардан жасалған, көп ширатылған немесе бір рет ширатылған жіптер (тігін жіптерінен, полиамидті өте мықты жіптерден, полиэфир немесе вискозды жіптерден басқа); бөлшек саудаға арнап оралған жасанды талшықтардан жасалған жіптер (тігін жіптерінен басқа), тонна
13.1
13.10.81
Кардо түтілген жүннен жасалған маталар, мың шаршы метр
13.2
13.20.12.100
Мақта-маталы маталар, мың шаршы метр
13.2
13.20.20
Синтетикалық штапельді талшықтардан жасалған маталар, мың шаршы метр
13.2
13.20.32
Төсек жаймалар, мың дана
13.9
13.92.12
Орауыштық қаптар мен пакеттер, мың дана
13.9
13.92.21
Қайық, яхта немесе десанттық жүзетін заттарға арналған брезенттер, желкендер; бастырмалар, маркиздер, тенттер және кемпингтерге арналған жабдықтар (үрленетін матрастардан басқа), мың дана
13.9
13.92.22
Кілемдер және кілем бұйымдары, мың шаршы метр
13.9
13.93.1
Кендірден немесе өсімдіктен жасалған өзге де тоқыма талшықтарынан дайындалған арқанды - жіпті бұйымдар, арқандар, тростар және шпагаттар, тонна
13.9
13.94.11
Шпагат, арқан, жіп немесе тростардан өрілген торлар, тоқыма материалдарынан жасалған дайын торлар; басқа топтамаларға енгізілмеген иірімжіп, лентадан жасалған бұйымдар, тонна
13.9
13.94.12
Басқа топтамаларға енгізілмеген, сіңдірілген, жабындысы бар немесе қатырмаланған тоқыма материалдары, тонна
13.9
13.96.14
Техникалық қажеттіліктерге арналған тоқыма бұйымдар мен тауарлар (білтелерді, газ-қорыту торларын, шлангаларды, транспортерлар мен конвейерлерге арналған ленталар мен белбеулерді, елеуіштерге арналған маталарды және сүзгі маталарды қоса алғанда), тонна
13.9
13.96.16
Киім өндіру
14
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жұмыс комплектілері, күртешелері мен пиджактары, дана
14.1
14.12.11
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жұмыс шалбарлары, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер, дана
14.1
14.12.12
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған жұмыс комплектілері, күртешелері мен пиджактары, дана
14.1
14.12.21
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған жұмыс шалбарлары, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер, дана
14.1
14.12.22
Өзге де жұмыс киімдері, дана
14.1
14.12.30
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған пальтолар, жадағайлар, капюшондары бар жадағайлар, жылы күртешелер (шаңғы күртешесін қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас трикотаж бұйымдар, дана
14.1
14.13.11
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған трикотаж костюмдер, комплектілер, пиджактар, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер мен шолақ шалбарлар (суға түскенде киетіннен басқа), дана

13.1
13.10.61.500
Нити из волокон искусственных, многокруточные или однокруточные (кроме ниток швейных, нитей высокопрочных полиамидных, полиэфирных или вискозных), не расфасованные для розничной продажи; нити из волокон искусственных (кроме ниток швейных), расфасованные для розничной продажи, тонн
13.1
13.10.81
Ткани из шерсти кардочесаной, тысяча метров кубических
13.2
13.20.12.100
Ткани хлопчатобумажные, тысяча метров кубических
13.2
13.20.20
Ткани из волокон синтетических штапельных, тысяча метров кубических
13.2
13.20.32
Белье постельное, тысяча штук
13.9
13.92.12
Мешки и пакеты упаковочные, тысяча штук
13.9
13.92.21
Брезенты, паруса для лодок, яхт или средств десантных плавучих; навесы, маркизы, тенты и снаряжение для кемпингов (включая матрасы надувные), тысяча штук
13.9
13.92.22
Ковры и изделия ковровые, тысяча метров кубических
13.9
13.93.1
Изделия канатно-веревочные, канаты, тросы и шпагаты из джута или прочих растительных текстильных волокон, тонн
13.9
13.94.11
Сети плетенные из шпагата, канатов, веревок или тросов, сети готовые из материалов текстильных; изделия из пряжи, лент, не включенные в другие группировки, тонн
13.9
13.94.12
Материалы текстильные с пропиткой, покрытием или дублированные, не включенные в другие группировки, тонн
13.9
13.96.14
Изделия и товары текстильные для нужд технических (включая фитили, сетки газокалильные, шланги, ленты и ремни для транспортеров и конвейеров, ткани для сит и ткань фильтровальную), тонн
13.9
13.96.16
Производство одежды
14
Комплекты, куртки и пиджаки рабочие, мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.12.11
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи рабочие, мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.12.12
Комплекты, куртки и пиджаки рабочие, женские или для девочек, штук
14.1
14.12.21
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи рабочие, женские или для девочек, штук
14.1
14.12.22
Одежда рабочая прочая, штук
14.1
14.12.30
Пальто, плащи, плащи с капюшонами, куртки теплые (включая лыжные), ветровки, штормовки и изделия аналогичные, трикотажные, мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.13.11
Костюмы, комплекты, пиджаки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных), трикотажные, мужские или для мальчиков, штук

14.1
14.13.12
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж пальтолар, жадағайлар, капюшондары бар жадағайлар, жылы күртешелер (шаңғы күртешесін қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар, дана
14.1
14.13.13
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тігілген трикотаж костюмдер, жиынтықтар, жакеттер, көйлектер, юбкалар, юбка-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, шортылар, дана
14.1
14.13.14
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаждан басқа пальтолар, жадағайлар, капюшондары бар жадағайлар, жылы күртешелер (шаңғы күртешесін қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар, дана
14.1
14.13.21
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаждан басқа костюмдер мен комплектілер, дана
14.1
14.13.22
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаждан басқа пиджактар мен блейзерлер, жакеттер, пиджак түріндегі күртешелер, дана
14.1
14.13.23
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған (трикотаждан басқа) шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шортылар, дана
14.1
14.13.24
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа пальтолар, жадағайлар, капюшондары бар жадағайлар, жылы күртешелер (шаңғы күртешесін қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар, дана
14.1
14.13.31
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа костюмдер мен комплектілер, дана
14.1
14.13.32
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа жакеттер мен блейзерлер, пиджактар, пиджак түріндегі күртешелер, дана
14.1
14.13.33
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа көйлектер, юбкалар және юбка-шалбарлар, дана
14.1
14.13.34
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған (трикотаждан басқа) шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер, дана
14.1
14.13.35
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаж жейделер мен көйлектер, мың дана
14.1
14.14.11
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаж дамбалдар, трусылар, түнгі жейделер, пижамалар, халаттар және ұқсас бұйымдар, мың дана
14.1
14.14.12
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған, трикотаж блузкалар, көйлектер мен батниктер, мың дана
14.1
14.14.13
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаж комбинациялар, ішкі юбкалар, трусылар, панталондар, түнгі жейделер, пижамалар, пеньюарлар, халаттар мен ұқсас бұйымдар, мың дана
14.1
14.14.14
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаждан басқа жейделер мен көйлектер, мың дана
14.1
14.14.21
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, трикотаждан басқа майкалар мен өзге де іштен киетін фуфайкалар, трусылар, дамбалдар, түнгі жейделер, пижамалар, халаттар мен ұқсас бұйымдар, мың дана

14.1
14.13.12
Пальто, плащи, плащи с капюшонами, куртки теплые (включая лыжные), ветровки, штормовки, трикотажные, женские или для девочек, штук
14.1
14.13.13
Костюмы, комплекты, жакеты, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, шорты, трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек, штук
14.1
14.13.14
Пальто, плащи, плащи с капюшонами, куртки теплые (включая лыжные), ветровки, штормовки и изделия аналогичные, кроме трикотажных, мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.13.21
Костюмы и комплекты, кроме трикотажных, мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.13.22
Пиджаки и блейзеры, жакеты, куртки типа пиджаков, кроме трикотажных, мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.13.23
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме трикотажных), мужские или для мальчиков, штук
14.1
14.13.24
Пальто, плащи, плащи с капюшонами, куртки теплые (включая лыжные), ветровки, штормовки и изделия аналогичные, кроме трикотажных, женские или для девочек, штук
14.1
14.13.31
Костюмы и комплекты, кроме трикотажных, женские или для девочек, штук
14.1
14.13.32
Жакеты и блейзеры, пиджаки, куртки типа пиджаков, кроме трикотажных, женские или для девочек, штук
14.1
14.13.33
Платья, юбки и юбки-брюки, кроме трикотажных, женские или для девочек, штук
14.1
14.13.34
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме трикотажных), женские или для девочек, штук
14.1
14.13.35
Сорочки и рубашки трикотажные, мужские или для мальчиков, тысяча штук
14.1
14.14.11
Кальсоны, трусы, сорочки ночные, пижамы, халаты и изделия аналогичные, трикотажные, мужские или для мальчиков, тысяча штук
14.1
14.14.12
Блузки, рубашки и батники трикотажные, машинного или ручного вязания, женские или для девочек, тысяча штук
14.1
14.14.13
Комбинации, юбки нижние, трусы, панталоны, сорочки ночные, пижамы, пеньюары, халаты и изделия аналогичные, трикотажные, женские или для девочек, тысяча штук
14.1
14.14.14
Сорочки и рубашки, кроме трикотажных, мужские или для мальчиков, тысяча штук
14.1
14.14.21
Майки и фуфайки нательные прочие, трусы, кальсоны, сорочки ночные, пижамы, халаты и изделия аналогичные, кроме трикотажных, мужские или для мальчиков, тысяча штук

14.1
14.14.22
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа блузкалар, көйлектер мен батниктер, мың дана
14.1
14.14.23
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа майкалар мен өзге де іштен киетін фуфайкалар, комбинациялар, ішкі юбкалар, трусылар, панталондар, түнгі көйлектер, халаттар және ұқсас бұйымдар, мың дана
14.1
14.14.24
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, трикотаждан басқа төсқаптар, корсеттер, белдіктер, иықбаулар, байлауыштар мен ұқсас бұйымдар, мың дана
14.1
14.14.25
Трикотаж теннискалар, шолақ шалбары бар майкалар, фуфайкалар мен ұқсас бұйымдар, мың дана
14.1
14.14.30
Емшектегі балаларға арналған трикотаж итжейделер, "кимонолар", мың дана
14.1
14.19.11.100
Емшектегі балаларға арналған трикотаж ползункилер, мың дана
14.1
14.19.11.200
Емшектегі балаларға арналған, трикотаж өлшемсіз костюмдер, гарнитуралар, мың дана
14.1
14.19.11.400
Спортқа, шаңғы тебуге және суға түсуге арналған және өзге де трикотаж костюмдер, мың дана
14.1
14.19.12
Трикотаж қолғаптар, биялайлар және митенкалар, мың жұп
14.1
14.19.13
Спорттық, шаңғы тебуге және суға түсуге арналған костюмдер; өзге де киімдер, трикотаждан басқа, мың дана
14.1
14.19.22
Қол орамалдар, трикотаждан басқа, мың дана
14.1
14.19.23.100
Шәлілер, шарфтар, кашнелер, мантильялар, бетперделер, бетпердешелер мен ұқсас бұйымдар, трикотаждан басқа, мың дана
14.1
14.19.23.300
Галстуктар, галстук-көбелектер мен мойын орамалдар, трикотаждан басқа, мың дана
14.1
14.19.23.500
Қолғаптар, биялайлар мен митенкалар, трикотаждан басқа, мың жұп
14.1
14.19.23.700
Таза немесе композициялық былғарыдан дайындалған қолғаптар, биялайлар, тоқылған биялайлар мен митенкалар (барлық мамандықтарға арналған қорғаныштықтан басқа), мың жұп
14.1
14.19.31.700
Фетрдан, киізден немесе тоқымалы емес материалдардан жасалған киімдер, мың дана
14.1
14.19.32
Фетрлі шляпалық болванкалар, тебелер мен қалпақтар; шляпалық дайындамалар және фетрлі қалпақтар; өрілген немесе түрлі материалдардан жасалған жолақтарды жалғастыру арқылы дайындалған шляпалық жартылай фабрикаттар, мың дана
14.1
14.19.41
Машинамен немесе қолмен тоқылған, трикотаж шляпалар, шапкалар, береттер, өзге де бас киімдер және гарнитуралар, шашқа арналған торлар, мың дана
14.1
14.19.42.700
Шляпалар мен өзге де бас киімдер, мың дана
14.1
14.19.43.900
Табиғи үлбірден жасалған пальто мен қысқа пальто, ішіктер, дана
14.2
14.20.10.100
Табиғи үлбірден жасалған қысқа ішіктер, бекешалар, тұлыптар, дана
14.2
14.20.10.200
Табиғи үлбірден жасалған костюмдер және комплекттер, дана
14.2
14.20.10.300
Табиғи үлбірден жасалған күртешелер, пиджактар, жакеттер мен жилеттер, дана

14.1
14.14.22
Блузки, рубашки и батники, кроме трикотажных, женские или для девочек, тысяча штук
14.1
14.14.23
Майки и фуфайки нательные прочие, комбинации, юбки нижние, трусы, панталоны, рубашки ночные, пижамы, халаты и изделия аналогичные, кроме трикотажных, женские или для девочек, тысяча штук
14.1
14.14.24
Бюстгальтеры, корсеты, пояса, подтяжки, подвязки и изделия аналогичные и их части, трикотажные или нет, женские или для девочек, тысяча штук
14.1
14.14.25
Тенниски, майки с шортами, фуфайки и изделия аналогичные, трикотажные, тысяча штук
14.1
14.14.30
Распашонки, "кимоно" для грудных детей, трикотажные, тысяча штук
14.1
14.19.11.100
Ползунки для грудных детей трикотажные, тысяча штук
14.1
14.19.11.200
Костюмы, гарнитуры безразмерные для грудных детей трикотажные, тысяча штук
14.1
14.19.11.400
Костюмы спортивные, лыжные и купальные и одежда прочая, трикотажные, тысяча штук
14.1
14.19.12
Перчатки, варежки и митенки, трикотажные, тысяча пар
14.1
14.19.13
Костюмы спортивные, лыжные и купальные; одежда прочая, кроме трикотажной, тысяча штук
14.1
14.19.22
Платки носовые, кроме трикотажных, тысяча штук
14.1
14.19.23.100
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали, вуалетки и изделия аналогичные, кроме трикотажных, тысяча штук
14.1
14.19.23.300
Галстуки, галстуки-бабочки и платки шейные, кроме трикотажных, тысяча штук
14.1
14.19.23.500
Перчатки, варежки и митенки, кроме трикотажных, тысяча пар
14.1
14.19.23.700
Перчатки, рукавицы, варежки и митенки из натуральной или композиционной кожи (кроме защитных для всех профессий), тысяча пар
14.1
14.19.31.700
Одежда, изготовленная из фетра, войлока или материалов нетканых, тысяча штук
14.1
14.19.32
Болванки, тульи и колпаки шляпные фетровые; заготовки шляпные и колпаки фетровые; полуфабрикаты шляпные, плетеные или изготовленные путем соединения полосок из материалов различных, тысяча штук
14.1
14.19.41
Шляпы, шапки, береты, уборы головные прочие и гарнитуры трикотажные, машинного или ручного вязания, сетки для волос, тысяча штук
14.1
14.19.42.700
Шляпы и уборы головные прочие, тысяча штук
14.1
14.19.43.900
Пальто и полупальто, шубы из меха натурального, штук
14.2
14.20.10.100
Полушубки, бекеши, тулупы из меха натурального, штук
14.2
14.20.10.200
Костюмы и комплекты из меха натурального, штук
14.2
14.20.10.300
Куртки, пиджаки, жакеты и жилеты из меха натурального, штук

14.2
14.20.10.400
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж колготтар, мың дана
14.3
14.31.10.300
Бірлік жіптің сызықтық тығыздығы 6,7 текстен кем машинамен немесе қолмен тоқылған, әйелдерге арналған трикотаж шұлықтар мен қысқа шұлықтар, мың жұп
14.3
14.31.10.500
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж ұйықтар, мың жұп
14.3
14.31.10.600
Басқа топтамаларға енгізілмеген, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж шұлық бұйымдар мен аяқ киімдер, мың жұп
14.3
14.31.10.900
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж свитерлер, жемпірлер, пуловерлер, кардигандар, жилеттер мен ұқсас бұйымдар, дана
14.3
14.39.1
Былғары және былғары бұйымдарына жататын өнімдер өндіру
15
Ірі қара малдың бүтін терісінен жасалған түгі жоқ былғары, мың шаршы дециметр
15.1
15.11.31
Ірі қара малдың бүтін емес терісінен жасалған түгі жоқ былғары, мың шаршы дециметр
15.1
15.11.32
Жылқы тектес жануарлардың терісінен жасалған түгі жоқ былғары, мың шаршы дециметр
15.1
15.11.33
Өзге де жануарлардың түгі жоқ терісі, мың шаршы дециметр
15.1
15.11.51
Қойдың, ешкінің және шошқаның терісінен жасалған түгі жоқ былғары, мың шаршы дециметр
15.1
15.11.4
Әртүрлі материалдардан жасалған чемодандар, саквояждар, косметикаға және сәндік керек-жарақтарға арналған әйелдердің жол сөмке-сандықшалары, іс қағаздарына арналған кейстер, портфельдер, арқаға асатын оқушы сөмкелері және ұқсас бұйымдар, мың дана
15.1
15.12.12.100
Табаны мен үсті резеңкеден немесе полимерлі материалдардан жасалған су өткізбейтін аяқ киім, металды қорғаныс тұмсығы бар аяқ киімнен басқа, мың жұп
15.2
15.20.11
Табаны мен үсті резеңкеден немесе полимерлі материалдардан жасалған аяқ киім, су өткізбейтін немесе спорттық аяқ киімнен басқа, мың жұп
15.2
15.20.12
Үсті былғарыдан жасалған аяқ киім, спорттық аяқ киімнен, металды қорғаныс тұмсығы бар аяқ киімнен және әртүрлі арнайы аяқ киімнен басқа, мың жұп
15.2
15.20.13
Үсті тоқыма материалдардан жасалған, спорттық аяқ киімнен басқа аяқ киім, мың жұп
15.2
15.20.14
Шаңғы тебуге киетін бәтеңкелер мен конькилерден басқа өзге де спорттық аяқ киім, мың жұп
15.2
15.20.29
Металды қорғаныс тұмсығы бар аяқ киім, мың жұп
15.2
15.20.31
Басқа топтамаларға енгізілмеген, ағаштан жасалған, арнайы түрлі және өзге де аяқ киім, мың жұп
15.2
15.20.32
Жиһаздан басқа ағаштан және тоздан жасалған бұйымдарды өндіру; сабаннан және өруге арналған материалдан жасалған бұйымдар өндіру
16
Бойлай тілінген немесе жарылған, бөліктерге бөлінген немесе кесілген, қалыңдығы 6 мм-ден жоғары ағаш материалдары; сіңдірілмеген темір жол немесе трамвай ағаш шпалдары, мың текше метр
16.1
16.10.1
Сүректен және өзге де ағаш материалдарынан жасалған ағаш-жоңқалы тақталар және ұқсас тақталар, мың текше метр

14.2
14.20.10.400
Колготы трикотажные машинного или ручного вязания, тысяча штук
14.3
14.31.10.300
Чулки и гольфы женские трикотажные машинного или ручного вязания линейной плотности одиночной нити менее 6,7 текс, тысяча пар
14.3
14.31.10.500
Носки трикотажные машинного или ручного вязания, тысяча пар
14.3
14.31.10.600
Изделия чулочные и обувь трикотажные, машинного или ручного вязания, не включенные в другие группировки, тысяча пар
14.3
14.31.10.900
Свитеры, джемперы, пуловеры, кардиганы, жилеты и изделия аналогичные трикотажные, машинного или ручного вязания, штук
14.3
14.39.1
Производство кожаной и относящейся к ней продукции
15
Кожа из шкур целых скота крупного рогатого без волосяного покрова, тысяча дециметров квадратных
15.1
15.11.31
Кожа из шкур не целых скота крупного рогатого без волосяного покрова, тысяча дециметров квадратных
15.1
15.11.32
Кожа из шкур животных семейства лошадиных без волосяного покрова, тысяча дециметров квадратных
15.1
15.11.33
Кожа из шкур овечьих, козьих или свиных без волосяного покрова, тысяча дециметров квадратных
15.1
15.11.4
Кожа животных прочих без волосяного покрова, тысяча дециметров квадратных
15.1
15.11.51
Чемоданы, саквояжи, сумки-чемоданчики для косметики и туалетных принадлежностей дорожные дамские, кейсы для деловых бумаг, портфели, ранцы школьные и изделия аналогичные из материалов различных, тысяча штук
15.1
15.12.12.100
Обувь водонепроницаемая с подошвой и верхом из резины или материалов полимерных, кроме обуви с подноском защитным металлическим, тысяча пар
15.2
15.20.11
Обувь с подошвой и верхом из резины или материалов полимерных, кроме обуви водонепроницаемой или спортивной, тысяча пар
15.2
15.20.12
Обувь с верхом из кожи, кроме спортивной обуви, обуви с подноском защитным металлическим и обуви специальной разной, тысяча пар
15.2
15.20.13
Обувь с верхом из материалов текстильных, кроме обуви спортивной, тысяча пар
15.2
15.20.14
Обувь спортивная прочая, кроме ботинок лыжных и коньков, тысяча пар
15.2
15.20.29
Обувь с подноском защитным металлическим, тысяча пар
15.2
15.20.31
Обувь деревянная, различная специальная и прочая, не включенная в другие группировки, тысяча пар
15.2
15.20.32
Производство деревянных и пробковых изделий, кроме мебели; производство изделий из соломки и материалов для плетения
16
Лесоматериалы, продольно распиленные или расколотые, разрезанные на части или раскроенные, толщиной более 6 мм; шпалы деревянные железнодорожные или трамвайные, непропитанные, тысяча метров кубических
16.1
16.10.1
Плиты древесно-стружечные и плиты аналогичные из древесины и материалов одревесневших прочих, тысяча метров кубических

20.3
20.30.2
Сабын және сабын ретінде пайдалануға арналған беттік-белсенді органикалық заттар және препараттар; сабынмен және жуу құралдарымен сіңдірілген немесе қапталған қағаз, мақталы толтырмалар, киіз, фетр және тоқылмаған материалдар, тонна
20.4
20.41.31
Жуғыш құралдар, тонна
20.4
20.41.32
Негізгі фармацевтикалық өнімдерді өндіру
21
Дәрі-дәрмектер, мың теңге
21.2
21.20.1
Резеңке және пластмасса бұйымдарын өндіру
22
Резеңке (эбониттен басқа) құбырлар, түтіктер, жеңдер мен шлангілер, кг
22.1
22.19.3
Резеңкеден жасалған конвейерлік (транспортерлік) ленталар және жетекті белдіктер, килограмм
22.1
22.19.4
Пластмасса құбырлар, түтіктер, жеңдер мен шлангілер және олардың фитингтері, килограмм
22.2
22.21.2
Өзге де материалдармен арматураланбаған немесе құрастырылмаған, пластмассалардан жасалған тақталар, табақтар, пленка, жұқалтыр және жолақтар, килограмм
22.2
22.21.3
Полиэтиленнен жасалған қаптар мен сөмкелер (конустықты қоса), кг
22.2
22.22.11
Пластмассалардан жасалған бөтелдер, шөлмектер, флакондар және ұқсас бұйымдар, мың дана
22.2
22.22.14
Линолеум және винил, линолеум және т.б. түріндегі иілімді еден жабындары, мың шаршы метр
22.2
22.23.15
Өзге металл емес минералдық өнімдерді өндіру
23
Иілген, қырланған, оюланған, бұрғыланған, эмальданған немесе басқа тәсілмен өңделген, бірақ рамаға немесе оправаға қондырылмаған табақты өзге де шыны, кг
23.1
23.12.11.900
Қыш тақтайшалар мен тақталар, шаршы метр
23.3
23.31.1
Отқа төзімсіз құрылыс кірпіштері, кремнеземдік тасты ұннан немесе диатомитті топырақтан жасалған бұйымдардан басқа, мың текше метр
23.3
23.32.11.100
Фарфордан жасалған асханалық және ас үйлік ыдыс, кг
23.4
23.41.11.300
Портландцемент, балшық-топырақты цемент, қожды цемент және ұқсас гидравликалық цементтер, мың тонна
23.5
23.51.12
портландцемент (ақтан басқа), мың тонна
23.5
23.51.12.300
Бетоннан жасалған құрама құрылыс конструкциялары, тонна
23.6
23.61.2
Тауарлық бетон, тонна
23.6
23.63.1
Құрылыс ерітінділері, тонна
23.6
23.64.1
Целлюлоза талшықтары, өсімдік талшықтары, синтетикалық полимерлері, шыны талшықтары, синтетикалық талшықтары бар асбестцементтен, фиброцементтен жасалған табақтар, панельдер, тақталар және ұқсас бұйымдар, шаршы метр
23.6
23.65.12.300
Целлюлоза талшықтары, өсімдік талшықтары, синтетикалық полимерлері, шыны талшықтары, синтетикалық талшықтары бар асбестцементтен, фиброцементтен жасалған құбырлар, түтіктер және оларға фитингтер, тонна
23.6
23.65.12.500
Табиғи тастан жасалған төсемтас, жиектастар және төсеуге арналған тақталар (тақтатастан басқа), тонна
23.7
23.70.12.100
Асфальттан немесе ұқсас материалдардан жасалған төбе жабатын немесе қаптама бұйымдар, орамдарда, мың шаршы метр

20.3
20.30.2
Мыло и вещества и препараты поверхностно-активные органические для использования в качестве мыла; бумага, ватная набивка, войлок, фетр и материалы нетканые, пропитанные или покрытые мылом и моющими средствами, тонн
20.4
20.41.31
Средства моющие, тонн
20.4
20.41.32
Производство основных фармацевтических продуктов
21
Лекарства, килограмм
21.2
21.20.1
Производство резиновых и пластмассовых изделий
22
Трубы, трубки, рукава и шланги из резины (кроме эбонита), килограмм
22.1
22.19.3
Ленты конвейерные (транспортерные) и ремни приводные из резины, килограмм
22.1
22.19.4
Трубы, трубки, рукава и шланги и их фитинги из пластмасс, килограмм
22.2
22.21.2
Плиты, листы, пленка, фольга и полосы из пластмасс, неармированные или некомбинированные с материалами прочими, килограмм
22.2
22.21.3
Мешки и сумки (включая конические) из полиэтилена, килограмм
22.2
22.22.11
Бутыли, бутылки, флаконы и изделия из пластмасс аналогичные, тысяча штук
22.2
22.22.14
Линолеум и эластичные напольные покрытия типа винила, линолеума и т.д., тысяча метров кубических
22.2
22.23.15
Производство прочей не металлической минеральной продукции
23
Стекло листовое гнутое, граненое, гравированное, сверленое, эмалированное или обработанное иным способом, но не вставленное в раму или оправу, прочее, килограмм
23.1
23.12.11.900
Плитки и плиты керамические, метр квадратный
23.3
23.31.1
Кирпичи керамические неогнеупорные строительные, кроме изделий из муки каменной кремнеземистой или земель диатомитовых, тысяча метров кубических
23.3
23.32.11.100
Посуда столовая и кухонная из фарфора, килограмм
23.4
23.41.11.300
Портландцемент, цемент глиноземистый, цемент шлаковый и цементы гидравлические аналогичные, тысяча тонн
23.5
23.51.12
портландцемент (кроме белого), тысяча тонн
23.5
23.51.12.300
Конструкции строительные сборные из бетона, тонн
23.6
23.61.2
Бетон товарный, тонн
23.6
23.63.1
Растворы строительные, тонн
23.6
23.64.1
Листы, панели, плитки и изделия аналогичные из асбестоцемента, фиброцемента с волокнами целлюлозы, волокнами растительными, полимерами синтетическими, стекловолокном, волокнами синтетическими, кв.м
23.6
23.65.12.300
Трубы, трубки и фитинги к ним из асбестоцемента, фиброцемента с волокнами целлюлозы, волокнами растительными, полимерами синтетическими, стекловолокном, волокнами синтетическими, тонн
23.6
23.65.12.500
Брусчатка, камни бордюрные и плиты для мощения из камня природного (кроме сланца), тонн
23.7
23.70.12.100
Изделия кровельные или облицовочные из асфальта или материалов аналогичных, в рулонах, тысяча метров кубических

30.2
30.20.33
Электрмен жабдықтау, газ, бу беру және ауа баптау
D
Электр энергиясы, мың кВт. сағ.
35.1
35.11.1
Бу және ыстық су (жылу энергиясы), мың Гкал
35.3
35.30.11.100
Сумен жабдықтау; кәріз жүйесі, қалдықтардың жиналуын және таратылуын бақылау
Е
Табиғи су, мың текше метр
36.0
36.00.1
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
төрағасының 2016 жылғы
30 қарашадағы № 289
бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Статистика комитеті
төрағасының 2015 жылғы
30 қаңтардағы № 20 бұйрығына
2-қосымша
"Өндірістік қуаттар теңгерімі"
(коды 151112004, индексі БМ, кезеңділігі жылдық)
жалпымемлекеттік статистикалық байқауының
статистикалық нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық
1. Осы "Өндірістік қуаттар теңгерімі" (коды 151112004, индексі БМ, кезеңділігі жылдық) жалпымемлекеттік статистикалық байқауының статистикалық нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 8) тармақшасына сәйкес әзірленді және "Өндірістік қуаттар теңгерімі" (коды 151112004, индексі БМ, кезеңділігі жылдық) (бұдан әрі – Статистикалық нысан) жалпымемлекеттік статистикалық байқауының статистикалық нысанын толтыруды нақтылайды.
2. Келесі анықтамалар статистикалық нысанды толтыру мақсатында қолданылады:
1) өндірістік қуат теңгерімі – қуаттың шамасын, оның өзгеру факторларын және есепті жылы пайдалану деңгейін сипаттайтын көрсеткіштер жүйесі;
2) өндірістік қуат – жыл ішінде өнімді мүмкіндігіне қарай барынша шығару;
3) режимдік уақыт – бұл жоспарда қарастырылған жұмыс режиміне сәйкес жабдықтың жұмыс істеу уақыты аралығындағы сағат саны.
3. Статистикалық нысан респонденттің нақты орналасқан жері бойынша тапсырылады. Әртүрлi елдi мекендерде орналасқан бірнеше цех болған жағдайда, 1-бөлімде өнеркәсіп өнімін өндіру жүзеге асырылатын әрбір елді мекенді (бөлек) көрсету қажет.
Өндірістік қуат шығарылатын өнімнің номенклатурасы бойынша өндірістік жабдықтың және өндірістік алаңдардың белгіленген жұмыс режимін толығымен пайдалануды есепке ала отырып, анықталады.
Өндірістік қуат теңгерімдерін бұл өнім кәсіпорын үшін негізгі, бейінді немесе бейінді емес екендігіне қарамастан, шығарылған өнімдердің номенклатурасы бойынша кәсіпорындар құрастырады.
Статистикалық нысанда қуаттар туралы деректер есепті жылы оларда өнім өндіру жүзеге асырылғанына немесе жүзеге асырылмағанына қарамастан көрсетіледі.
Қуаттар теңгерімдері құрастырылатын өнім түрлерінің тізбесі осы өнеркәсіп салалары бойынша өнімдер тізбесі статистикалық нысанына сәйкес берілген қосымшасымен анықталады.
Кәсіпорын өнімді уақытша жалдаған жабдықта немесе алаңдарда өндірген жағдайда өндірістік қуаттар теңгерімдері өнім қандай жабдықтарда және алаңдарда өндірілгеніне (кәсіпорын есебінде тұрған, уақытша немесе жалға алынған) қарамастан құрастырылады.
2-бөлімнің 1-8-бағандары бойынша электр энергиясы, жылу энергиясы және табиғи су бойынша қуат келтірілген өлшем бірліктерге сәйкес толтырылады, яғни қуатты жылдағы сағаттар санына бөлу арқылы.

30.2
30.20.33
Электроснабжение, подача газа, пара и воздушное кондиционирование
D
Электроэнергия, тысяча киловатт час
35.1
35.11.1
Пар и горячая вода (тепловая энергия), тысяча гигакалорий
35.3
35.30.11.100
Водоснабжение; канализационная система, контроль над сбором и распределением отходов
E
Вода природная, тысяча метров кубических
36.0
36.00.1
Приложение 2 к приказу
Председателя Комитета по статистике
Министерства Национальной
экономики Республики Казахстан
от 30 ноября 2016 года № 289
Приложение 2 к приказу
Председателя Комитета по статистике
Министерства Национальной
экономики Республики Казахстан
от 30 января 2015 года № 20
Инструкция по заполнению статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Баланс производственных мощностей" (код 151112004, индекс БМ, периодичность годовая)
1. Настоящая инструкция по заполнению статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Баланс производственных мощностей" (код 151112004, индекс БМ, периодичность годовая) разработана в соответствии с подпунктом 8) статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и детализирует заполнение статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Баланс производственных мощностей" (код 151112004, индекс БМ, периодичность годовая) (далее – Статистическая форма).
2. Следующие определения применяются в целях заполнения статистической формы:
1) баланс производственной мощности – система показателей, характеризующих величину мощности, факторы ее изменения и уровень использования в отчетном году;
2) производственная мощность – максимально возможный выпуск продукции за год;
3) режимное время – это количество часов, в течение которых оборудование работает согласно предусмотренному планом режиму работы.
3. Статистическая форма представляется по месту фактического нахождения респондента. При наличии нескольких цехов, находящихся в разных населенных пунктах, в разделе 1 указывается каждый населенный пункт (отдельно), где осуществляется производство промышленной продукции.
Производственная мощность определяется с учетом полного использования установленного режима работы производственного оборудования и производственных площадей по номенклатуре выпускаемой продукции.
Балансы производственных мощностей составляются предприятиями по номенклатуре выпускаемой ими продукции (основная, профильная или непрофильная).
В статистической форме отражаются данные о мощностях независимо от того, осуществлялся выпуск продукции на них в отчетном году или нет.
Перечень видов продукции, по которым составляются балансы мощностей, определяется согласно прилагаемому Перечню продукции по отраслям промышленности к форме Баланс производственных мощностей.
В случаях, когда предприятие производит продукцию на временно арендованном оборудовании или площадях, балансы производственных мощностей составляются независимо от того, на каком оборудовании и площадях произведена продукция: числящихся на балансе предприятий, временных или арендованных.
Мощность по электроэнергии, теплоэнергии и природной воде по графам 1-8 раздела 2 заполняется согласно приведенным единицам измерения, то есть путем умножения мощности на количество часов в году.

4. 2-бөлімде есепті жылғы өнімнің нақты номенклатурасы мен ассортиментінде қуаттарды пайдалану, бары, қозғалысы туралы деректер, режимдік уақытта осы қуаттарда өнімдерді шығару көрсетіледі.
2-бағанда барлық қуаттың арту көлемі туралы деректер, ал 3-6-бағандарда артудың мынадай факторлары көрсетіледі: жаңа кәсіпорындарды іске қосу, жұмыс істеп тұрған кәсіпорындарды кеңейту және қайта құру, сондай-ақ өзге де факторлар.
Өнімнің шығарылатын номенклатурасының өзгерісі, жұмыс істеп тұрған кәсіпорындардың техникамен қайта жарақтануы, жалға алынған жабдықтар, ұйымдық-техникалық іс-шараларды өткізу, бұрын қолданыста болған жабдықтарды сатып алу, жаңа жабдықтарды сатып алу 2-бөлімдегі 6-бағанға "Өзге де факторлар есебінен қуаттың артуы" енгізіледі.
7-бағанда "Қуаттың азаюы" шығарылатын өнім номенклатурасының өзгеруі (еңбек сыйымдылығының өсуі), істен шығуы (қорлардың таусылуы, тозуы), жалға берілген жабдықтар мен өзге де факторлар есебінен қуаттарды азайту деректері келтіріледі.
Егер 8-бағанда сызықша тұрған жағдайда сол кезде 1-бағандағыдай қуат көрсетілсе, онда есептің 7-бағанында тиісті азаю көрсетіледі.
3, 4-бөлімдерде келтірілген есепті жылы өнім шығару немесе қайта өңделген шикізат саны туралы деректер 2-бөлімнің 10-бағанына енгізілмейді.
3-бөлімде мамандандырылмаған қуаттарда, яғни жобада қарастырылмаған немесе техникалық құжаттарда көрсетілген қуаттарда өнім шығарылымы.
4-бөлімде іске қосу туралы актісі бекітілмеген қуаттарды пайдалану және осы қуаттарда өнім шығару туралы деректер келтіріледі.
А, Б және В бағандарында берілген өнеркәсіп салалары бойынша өнімдер тізбесі статистикалық нысан қосымшасына сәйкес өнім түрлері, өлшем бірліктері және өнім түрлерінің кодтары көрсетіледі.
5. Кәсіпорынның орташа жылдық өндірістік қуаты жыл басындағы қуатқа қуаттың орташа жылдық өсуін қосып, қуаттың орташа жылдық азаюын алып тастау жолымен анықталады.
Жаңа кәсіпорындарды іске қосу, жұмыс істеп тұрған кәсіпорындарды кеңейту, қайта құру, техникалық қайта жарақтау және ұйымдық-техникалық іс-шаралар өткізу есебінен қуаттың орташа жылдық өсуі келтірілген факторлардың әрқайсысының есебінен қуаттың өсуін қуаттың жыл соңына дейінгі ықпал етуінің толық ай санына көбейтіп, алынған нәтижені 12-ге бөлу арқылы анықталады.
Қуаттың орташа жылдық азаюы жойылған қуатты жойылу мезетінен бастап жылдың соңына дейін қалған толық ай санына көбейтіп, алынған нәтижені 12-ге бөлу арқылы анықталады.
Өндірістік қуат теңгерімін құру бойынша есепті қалыптастыру кезінде электр энергиясы (мың кВт) мен жылу энергиясы (мың Гкал/сағ.) бойынша "Орташа жылдық қуат" көрсеткіші белгіленген орташа жылдық қуатты жылдағы сағат санына көбейту (жоспарлы тоқтап тұру сағаттары санын алып тастағанда) арқылы есептеледі. Осыған ұқсас есеп табиғи су өндіру бойынша қолданылады.
6. Осы статистикалық нысанды тапсыру қағаз жеткізгіште немесе электронды форматта жүзеге асырылады. Статистикалық нысанды электронды форматта толтыру Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында (www.stat.gov.kz) орналасқан "on-line тәртібінде деректерді жинау" бағдарламалық жүйесін пайдалану арқылы жүзеге асырылады.
6. Арифметикалық-логикалық бақылау:

4. В разделе 2 указываются данные использовании специализированных мощностей в фактической номенклатуре и ассортименте продукции отчетного года, выпуск продукции на этих мощностях в режимное время.
В графе 2 приводятся данные об объемах увеличения мощности всего, а в графах 3-6 указываются факторы увеличения, ввод в действие новых предприятий, расширение и реконструкция действующих предприятий, а также прочие факторы.
В раздел 2 графу 6 "Увеличение мощности за счет прочих факторов" включается: изменение выпускаемой номенклатуры продукции, техперевооружение действующих предприятий, оборудование, взятое в аренду, проведение организационно-технических мероприятий, приобретение оборудования бывшего в употреблении, приобретение нового оборудования.
В графе 7 "Уменьшение мощности" приводятся данные об уменьшении мощности за счет изменения номенклатуры выпускаемой продукции (увеличения трудоемкости), выбытия (ветхость, исчерпание запасов), оборудования сданного в аренду и прочих факторов.
В случае, если в графе 8 проставлен прочерк, в то время как в графе 1 мощность указывалась, то соответствующее уменьшение указывается в графе 7 отчета.
Данные, приводимые в разделах 3, 4 о выпуске продукции или количеству переработанного сырья в отчетном году, не включаются в графу 10 раздела 2.
В разделе 3 приводятся данные о производстве продукции на неспециализированных мощностях, то есть выпуск продукции на мощностях, которые не предусмотрены проектом или указаны в технической документации.
В разделе 4 приводятся данные об использовании мощности, акты о вводе в действие которых еще не утверждены и выпуске продукции на этих мощностях.
В графах А, Б и В указываются наименование видов продукции, единицы измерения и коды видов продукции согласно прилагаемому Перечню продукции по отраслям промышленности к форме Баланс производственных мощностей.
5. Среднегодовая производственная мощность предприятия определяется путем прибавления к мощности на начало года среднегодового увеличения мощности и вычитания среднегодового уменьшения (выбытия) мощности.
Среднегодовое увеличение мощности за счет ввода в действие новых предприятий, расширения, реконструкции, технического перевооружения действующих предприятий и проведения организационно-технических мероприятий исчисляется путем умножения увеличения мощности за счет каждого из перечисленных факторов на число полных месяцев действия мощности до конца года и деления полученного результата на 12.
Среднегодовое уменьшение мощности определяется путем умножения выбывающей мощности на число полных месяцев, оставшихся до конца года с момента ее выбытия, и деления полученного результата на 12.
При формировании отчета по составлению баланса производственной мощности, показатель "Среднегодовая мощность" по электроэнергии (тысяч кВт) и теплоэнергии (тысяч Гкал/ч) рассчитывается, исходя из установленной среднегодовой мощности, умноженной на количество часов в году (за вычетом числа часов плановых простоев). Аналогичный расчет осуществляется по производству природной воды.
6. Представление данной статистической формы осуществляется на бумажном носителе или в электронном формате. Заполнение статистической формы в электронном формате осуществляется посредством использования информационной системы "Сбор данных в on-line режиме", размещенного на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан (www.stat.gov.kz).
7. Арифметико-логический контроль:

2-бөлім. "Өндірілген өнім бойынша мамандандырылған қуаттарды пайдалану туралы деректер":
1-баған = 2-бөлімнің 8-бағанына барлық жолдарға;
2-баған = 3-баған +4-баған+5-баған + 6-баған барлық жолдарға;
8-баған = (1-баған + 2-баған) – 7-баған барлық жолдарға;
4-бөлім. "Іске қосу туралы актісі бекітілмеген қуаттарды пайдалану туралы деректер":
2-баған ≤ 1-бағаннан барлық жолдарға.
7. Статистикалық нысандар арасындағы бақылау:
6-баған ≤ 2-бөлімнің 3.1-жолына "Инвестициялық қызмет туралы есеп" (коды 0371104, индексі 1-инвест, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны;
2-бөлім "Өндірілген өнім бойынша мамандандырылған қуаттарды пайдалану туралы деректер":
3-баған = 3-бөлімнің 3.1-жолына "Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп" (коды 0441104, индексі 2-КС құрылыс, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны;
4-баған = 3-бөлімнің 3.3-жолына "Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп" (коды 0441104, индексі 2-КС құрылыс, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны;
5-баған = 3-бөлімнің 3.2-жолына "Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп" (коды 0441104, индексі 2-КС құрылыс, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны;
10-баған = 3-бөлімінің 1-бағанына "Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі" (коды 0301104, индексі 1-П, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны (бұдан әрі - 1-П жылдық), аталған статистикалық нысан қосымшасына сәйкес жолдар бойынша.
3-бөлім "Мамандандырылмаған қуаттарда шығарылған өнім бойынша деректер":
1-баған = 1-П жылдық статистикалық нысаны 3-бөлімінің 1-бағаны, аталған статистикалық нысан қосымшасына сәйкес жолдар бойынша;
4-бөлім "Іске қосу туралы актілері бекітілмеген өндірілген өнім бойынша қуаттарды пайдалану туралы деректер":
2-баған = 1-П жылдық статистикалық нысаны 3-бөлімінің 1-бағаны, аталған статистикалық нысан қосымшасына сәйкес жолдар бойынша.

Раздел 2 "Данные об использовании специализированных мощностей произведенной продукции":
графа 1 = графе 8 раздела 2 предыдущего года для каждой строки;
графа 2 = графа 3 + графа 4+ графа 5 + графа 6 для каждой строки;
графа 8 = (графа 1 + графа 2) – графа 7 для каждой строки;
Раздел 4 "Данные об использовании мощностей произведенной продукции, акты ввода в действие которых не утверждены":
графа 2 ≤ графы 1 для каждой строки.
8. Контроль между статистическими формами:
Раздел 2 "Данные об использовании специализированных мощностей произведенной продукции":
Графа 6 ≤ строки 1.3 раздела 2 статистической формы "Отчет об инвестиционной деятельности" (код 0371104, индекс 1-инвест, периодичность годовая);
графа 3 = строке 3.1 раздела 3 статистической формы "Отчет о вводе в эксплуатацию объектов" (код 0441104, индекс 2-КС (стройка), периодичность годовая);
графа 4 = строке 3.3 раздела 3 статистической формы "Отчет о вводе в эксплуатацию объектов" (код 0441104, индекс 2-КС (стройка), периодичность годовая);
графа 5 = строке 3.2 раздела 3 статистической формы "Отчет о вводе в эксплуатацию объектов" (код 0441104, индекс 2-КС (стройка), периодичность годовая);
графа 10 = графе 1 раздела 3 по строкам, соответствующим приложению к данной статистической форме и статистической формы "Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)" (код 0301104, индекс 1-П, периодичность годовая) (далее – 1-П годовая).
Раздел 3 "Данные о выпуске продукции на неспециализированных мощностях":
графа 1 = графе 1 раздела 3 по строкам, соответствующим приложению к данной статистической форме и статистической формы 1-П годовая;
Раздел 4 "Данные об использовании мощности произведенной продукции, акты ввода в действие которых не утверждены":
графа 2 = графе 1 раздела 3 по строкам, соответствующим приложению к данной статистической форме и статистической формы 1-П годовая.