Өтеуге және көрсетілетін қызметтерге арналған шығыстары 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 656 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 14643 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 220-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Өтеуге және көрсетілетін қызметтерге арналған шығыстары 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің (бұдан әрі – Министрлік) Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаменті (А.С. Исенов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледі.
Министр Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 656 бұйрығымен
бекітілген
Өтеуге және көрсетілетін қызметтерге арналған шығыстары 2017 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі
1. "Астана қалалық коммуналдық шаруашылығы" акционерлік қоғамы.

Об утверждении перечня заемщиков по гарантированным государством займам, расходы на погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2017 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 656. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2017 года № 14643
В соответствии со статьей 220 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по гарантированным государством займам, расходы на погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2017 год.
2. Департаменту бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора (Исенов А.С.) Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Министерство) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Султанов
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 9 декабря 2016 года № 656
Перечень заемщиков по гарантированным государством займам,
расходы на погашение и обслуживание которых предусмотрены в
республиканском бюджете на 2017 год
1. Акционерное общество «Астана Горкоммунхоз».