"Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1179 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 14657 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.06.2023 № 440 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында, "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген, 2007 жылғы 24 қазандағы № 163 (1366) "Заң газетінде" жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген техникалық паспорттардың нысандары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Н-19 техникалық паспорт нысанымен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі
______________ Т.М. Сүлейменов
2016 жылғы 30 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
____________ Д.Ә. Абаев
2016 жылғы 28 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұлттық экономика
министрі
________________ Қ. У. Бишімбаев
2016 жылғы "____" _____________
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1179 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің
______________ жылғы
№ _______ бұйрығына
қосымша
Н-19 нысаны
_________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің атауы)
Көлік қою орнына
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-19)
1. Облысы _________________________________________________________________
2. Ауданы _________________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) _________________________________________________
4. Қаладағы ауданы _________________________________________________________
5. Мекенжай _______________________________________________________________
6. Мекенжайдың тіркеу коды _________________________________________________
7. Кадастр нөмірі ___________________________________________________________
8. Түгендеу нөмірі __________________________________________________________
КӨЛІК ҚОЮ ОРНЫНЫҢ ЖОСПАРЫ
Масштаб
Экспликациясы
Көлік қою орнының түрі
Ені
Ұзындығы
Ауданы
Қабат
Қабаттылығы
Қабырға материалы
Салынған жылы
1
2
3
4
5
6
7
8
Орындаған маман _____________________________
(Т.А.Ж.) (болған кезде), қолы)
Бөлім бастығы: _______________________________            М.О.
(Т.А.Ж.) (болған кезде), қолы)
"____" _____________ ______ жылы

О внесении дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 декабря 2016 года № 1179. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2017 года № 14657. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.06.2023 № 440 (вводится в действие с 01.07.2023).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4937, опубликованный в "Юридической газете" от 24 октября 2007 года № 163 (1366)) следующее дополнение:
формы технических паспортов, утвержденные указанным приказом, дополнить формой технического паспорта ф-19 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
____________________ Т.М. Сулейменов
30 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр информатизации
и коммуникаций Республики Казахстан
____________________ А. Абаев
28 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
____________________ К. Бишимбаев
__ _______________ 2016 года
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 22 декабря 2016 года № 1179
Утвержден приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма Ф - 19
_____________________________________________________________________
(наименование услугодателя)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-19)
на парковочное место
1.Область____________________________________________________________
2.Район______________________________________________________________
3.Город(поселок, населенный пункт)___________________________________
4.Район в городе_____________________________________________________
5.Адрес _____________________________________________________________
6.Регистрационный код адреса ________________________________________
7.Кадастровый номер _________________________________________________
8.Инвентарный номер _________________________________________________
ПЛАН ПАРКОВОЧНОГО МЕСТА
Масштаб
Экспликация
Тип парковочного места
Ширина
Длина
Площадь
Этаж
Этажность
Материал стен
Год постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
Выполнил специалист: ________________________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии), подпись)
М.П.
Начальник отдела: ___________________________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии), подпись)
"____" _____________ ______ года