Қайта өңдеушілер үшін 2017 жылға бөлінген тарифтік квоталар көлемдерін қайта өңдеушілер арасында бөлуді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 509 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 14661 болып тіркелді. Бұйрық 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 509 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрық 01.01.2018 дейін қолданыста болды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 06.12.2016 № 509 бұйрығымен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-1-бабы 1-тармағының екінші бөлігіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған қайта өңдеушілер үшін 2017 жылға бөлінген тарифтік квоталар көлемдерін қайта өңдеушілер арасында бөлу бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өндеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2018 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 509 бұйрығымен бекітілген
Қайта өңдеушілер үшін 2017 жылға бөлінген тарифтік квоталар көлемдерін қайта өңдеушілер арасында бөлу
Қайта өңдеушілердің атауы
Қатысушының бизнес сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі
тонна
Ірі қара малдың еті, мұздатылған (Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасының коды 0202)
1
"Тортуманов и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Об утверждении распределения между переработчиками объемов тарифных квот, выделенных для переработчиков на 2017 год
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 509. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 января 2017 года № 14661.
Сноска. Действовал до 1 января 2018 года в соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 06.12.2016 № 509.
В соответствии с частью второй пункта 1 статьи 16-1 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое распределение между переработчиками объемов тарифных квот, выделенных для переработчиков на 2017 год.
2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2018 года.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
Утверждено
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2016 года № 509
Распределение между переработчиками объемов тарифных квот,
выделенных для переработчиков на 2017 год
Наименования переработчиков
Бизнес идентификационный номер/индивидуальный идентификационный номер участников
тонн
Мясо крупного рогатого скота, замороженное (код Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза 0202)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тортуманов и К"