"Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 03-11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 06-2 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 10 ақпанда № 1003 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 104-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 28.04.2017 № 104-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес, Астана қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 03-11 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 808 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырдағы № 51 (3108) "Астана ақшамы", 2014 жылғы 13 мамырдағы № 50 (3126) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
"№ 54 сайлау учаскесі (орталығы – № 29 орта мектеп, Железнодорожный тұрғын алабы, Ж. Жабаев көшесі, № 14)" деген жолдағы "орталығы – № 29 орта мектеп, Железнодорожный тұрғын алабы, Ж. Жабаев көшесі, № 14" деген сөздер мен сандар "орталығы – Техникалық колледж, Ж. Жабаев көшесі, № 14" деген сөздермен сандарға ауыстырылсын;
"№ 78 сайлау учаскесі (орталығы – Бейбітшілік және келісім сарайы, Тәуелсіздік даңғылы)" деген жолдағы "орталығы – Бейбітшілік және келісім сарайы, Тәуелсіздік даңғылы" деген сөздер "орталығы – Қазақстан Республикасының Ұлттық музейі, Тәуелсіздік даңғылы, № 54" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
"№ 160 сайлау учаскесі (орталығы – Медициналық-әлеуметтік оңалту орталығы, І. Жансүгірұлы көшесі, № 7)" деген жол алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"№ 175 сайлау учаскесі (Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы, Манас көшесі, № 22/1)";
жоғарыда көрсетілген шешімге 2-қосымша келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"№ 160 сайлау учаскесі (орталығы – "Медициналық әлеуметтік сауықтыру орталығы" Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын, № 31 көше, № 7 үй)";
жоғарыда көрсетілген шешімге 3-қосымшада:
"№ 175 сайлау учаскесі (Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы, К. Күмісбеков көшесі, № 5)" деген жол алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Астаны от 11 апреля 2014 года № 03-11 "О границах избирательных участков по городу Астане"
Решение акима города Астаны от 8 февраля 2016 года № 06-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 февраля 2016 года № 1003. Утратило силу решением акима города Астаны от 28 апреля 2017 года № 104-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима г. Астаны от 28.04.2017 № 104-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Астаны от 11 апреля 2014 года № 03-11 "О границах избирательных участков по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 808, опубликовано в газетах "Астана ақ шамы" от 13 мая 2014 года № 51 (3108), "Вечерняя Астана" от 13 мая 2014 года № 50 (3126) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в строке "Избирательный участок № 54 (центр – средняя школа № 29, жилой массив Железнодорожный, улица Ж. Жабаева, № 14" слова и цифры "центр – средняя школа № 29, жилой массив Железнодорожный, улица Ж. Жабаева, № 14" заменить словами и цифрами "центр – Технический колледж, улица Ж. Жабаева, № 14";
в строке "Избирательный участок № 78 (центр – Дворец Мира и Согласия, проспект Тәуелсіздік)" слова "центр – Дворец Мира и Согласия, проспект Тәуелсіздік" заменить словами и цифрами "центр – Национальный музей Республики Казахстан, проспект Тәуелсіздік, № 54";
строку "Избирательный участок № 160 (центр – Центр медико-социальной реабилитации, улица І. Жансүгірұлы, № 7)" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Избирательный участок № 175 (Городская инфекционная больница, улица Манаса, № 22/1)";
приложение 2 к вышеуказанному решению дополнить строками следующего содержания:
"Избирательный участок № 160 (центр – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр медико-социальной реабилитации, улица № 31, дом № 7)";
в приложении 3 к вышеуказанному решению:
строку "Избирательный участок № 175 (Городская инфекционная больница, улица К. Күмісбекова, № 5)" исключить.

2. "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Олжас Абайұлы Бектеновке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков
Келісілді:
Астана қаласы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ И. Жалбиров
2016 жылғы "__" __________

2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" Бектенова Олжаса Абаевича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее решение вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков
Согласовано:
Председатель городской
избирательной комиссии
города Астаны
_____________ И. Жалбиров
"___"________ 2016 года