Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № А-7/316 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 шілдеде № 5480 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы, 1-тармағының 34)-тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2016 года № А-7/316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 июля 2016 года № 5480.
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары В.Н.Балахонцевқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Отаров
Ақмола облысы әкімдігінің

1. Утвердить прилагаемые нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Балахонцева В.Н.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
К.Отаров
Утверждены постановлением
акимата Акмолинской области

13,7
4.
Жеке жылыту
Айына жылу берілетін аймағының бір шаршы метріне текше метр
8,9
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
кВтсағ – киловатт-сағат,
Гкал – гигакалория,
м2 – шаршы метр,
м3 – текше метр.
Ескертпе: есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау нормалары бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну, (1 бөлмелі) жатақханалардан басқа, ыстық сумен қамтамасыз ету және орталық газбен жабдықтау болмағандықтан, 2 дана розеткалар қабылданды (электр су жылытқыш аспаптарын және электр плиталарын пайдалану).
Ескерту. Ескертпеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 08.02.2017 № А-2/40 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

13,7
4
Индивидуальное отопление
кубический метр на один квадратный метр отапливаемой площади в месяц
8,9
Расшифровка аббревиатур:
кВтч – киловатт-час,
Гкал – гигакалория,
м2 – квадратный метр,
м3 – кубический метр.
Примечание: в нормах потребления коммунальных услуг по электроснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, кроме общежитий (1 комнатная), принято количество розеток 2 штуки так как отсутствует горячее водоснабжение и центральное газоснабжение (использование электрических водонагревательных приборов и электрических плит).
Сноска. Примечание с изменением, внесенным постановлением акимата Акмолинской области от 08.02.2017 № А-2/40 (вводится в действие со дня официального опубликования).