Бұланды аудандық маслихаттың 2015 жылғы 10 сәурдегі № 5С-37/1 "Бұланды ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығын және жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 6С-7/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 5658 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 6С-19/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 05.02.2018 № 6С-19/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңнының 6 бабы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 386, 444 бабтарына сәйкес, Бұланды аудандық маслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық маслихаттың 2015 жылғы 10 сәурдегі № 5С-37/1 "Бұланды ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығын және жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4793 тіркелген, 2015 жылғы 29 мамырда "Бұланды таңы" газетінде және 2015 жылғы 29 мамырда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
акт атауы жана редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бұланды ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы";
1 тармақ жана редакцияда баяндалсын:
"1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бұланды ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелесі он есеге жоғарылатылсын.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 7 – сессияның
төрайымы
Қ.Тәшімова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
5 желтоқсан 2016 жылы
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша мемлекеттік
кірістер департаментінің Бұланды ауданы
бойынша мемлекеттік кіріс басқармасы
РММ-нің басшысы
И.Рзаев
5 желтоқсан 2016 жылы

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 5С-37/1 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2016 года № 6С-7/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2016 года № 5658. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 февраля 2018 года № 6С-19/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 05.02.2018 № 6С-19/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 5С-37/1 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Буландынского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 4793, опубликовано 29 мая 2015 года в газете "Бұланды таны" и 29 мая 2015 года в газете "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
название акта изложить в новой редакции:
"О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Буландынского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Буландынского района.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие со дня официального опубликования.
Председатель внеочередной
7 сессии
К.Ташимова
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов
5 декабря 2016 года
Руководитель РГУ управления
государственных доходов по
Буландынскому району Департамента
государственных доходов по Акмолинской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
И.Рзаев
5 декабря 2016 года