Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 6С-2/2-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 сәуірде № 5297 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5194 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2016 жылғы 16 қаңтарда, аудандық "Ерейментау" газетінде 2016 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 372 910,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 875 739,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 971,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –2 484 800,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 426 486,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 940,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 15 908,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 968,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 870,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 870,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 386,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 386,7 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне 2016 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 54 446,7 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ерейментау
аудандық мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"12" сәуір 2016 жыл
Ерейментау аудандық мәслихатының
2016 жылғы 12 сәуірдегі

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2016 года № 6С-2/2-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2016 года № 5297
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5194, опубликовано 16 января 2016 года в районной газете "Ереймен", 16 января 2016 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 372 910,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 875 739,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 971,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 484 800,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 426 486,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 940,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 908,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 968,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 870,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 870,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 386,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 386,7 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года в сумме 54 446,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии, секретарь
Ерейментауского районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
"12" апреля 2016 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 12 апреля 2016 года

3 851,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 851,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 851,0
04
Білім беру
2 280 996,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 558,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 558,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 133 097,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 221,0
003
Жалпы білім беру
1 692 501,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 005,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
24 853,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 273,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
179 476,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 271,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
115 329,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 530,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 391,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
53 391,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
90 950,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
90 950,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
130 122,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123 847,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 353,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23 029,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
395,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

3 851,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 851,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 851,0
04
Образование
2 280 996,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 558,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 558,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 133 097,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 221,0
003
Общеобразовательное обучение
1 692 501,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 005,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 853,0
006
Дополнительное образование для детей
65 273,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
179 476,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 271,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
115 329,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 530,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
53 391,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
53 391,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
90 950,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
90 950,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
130 122,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 847,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 353,0
002
Программа занятости
23 029,0
005
Государственная адресная социальная помощь
395,0
006
Оказание жилищной помощи

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 968,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
54 446,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
54 446,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
54 446,7
Ерейментау аудандық мәслихатының
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 6С-2/2-16 шешіміне
2 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы
974 321,0
Нысаналы ағымды трансферттер
762 048,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 185,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
7 265,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
5 430,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
5 608,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3 602,0
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
1 280,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
627 559,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
115 329,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
502 852,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 878,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
7500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 632,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
259,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 373,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2 431,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
291,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 140,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 809,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 968,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
54 446,7
01
Остатки бюджетных средств
54 446,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
54 446,7
Приложение 2
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 12 апреля 2016 года
№ 6С-2/2-16
Приложение 4
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
Всего
974 321,0
Целевые текущие трансферты
762 048,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 185,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 265,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 430,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
5 608,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3 602,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 280,0
Отдел образования района (города областного значения)
627 559,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
115 329,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
502 852,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 878,0
На обеспечение экономической стабильности
7500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 632,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
259,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 373,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2 431,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
291,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 140,0
Аппарат акима района (города областного значения)
8 809,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам