Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 6С-5/2-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 шілдеде № 5434 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабындағы 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5194 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2016 жылғы 16 қаңтарда, аудандық "Ерейментау" газетінде 2016 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 459 995,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 880 399,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 971,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –2 567 225,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 513 571,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 940,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 908,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 968,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 870,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 870,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 386,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 386,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданы
әкімінің м.а.
А.Манадыров
"10" маусым 2016 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2016 жылғы 10

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2016 года № 6С-5/2-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2016 года № 5434
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5194, опубликовано 16 января 2016 года в районной газете "Ереймен", 16 января 2016 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 459 995,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 880 399,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 971,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 567 225,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 513 571,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 940,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 908,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 968,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 870,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 870,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 386,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 386,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского районного
маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. акима Ерейментауского
района
А.Манадыров
"10" июня 2016 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 10 июня 2016 года

3 851,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 851,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 851,0
04
Білім беру
2 275 083,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 558,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 558,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 127 184,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 221,0
003
Жалпы білім беру
1 682 326,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 005,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32 353,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 273,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
179 476,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 271,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
115 329,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 292,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 391,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
53 391,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
90 950,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
90 950,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
131 259,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 984,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 353,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23 029,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
395,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

3 851,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 851,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 851,0
04
Образование
2 275 083,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 558,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 558,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 127 184,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 221,0
003
Общеобразовательное обучение
1 682 326,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 005,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 353,0
006
Дополнительное образование для детей
65 273,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
179 476,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 271,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
115 329,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 292,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
53 391,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
53 391,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
90 950,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
90 950,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
131 259,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 984,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 353,0
002
Программа занятости
23 029,0
005
Государственная адресная социальная помощь
395,0
006
Оказание жилищной помощи

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 968,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
54 446,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
54 446,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
54 446,7
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ 6С-5/2-16 шешіміне
2 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
1 024 321,0
Нысаналы ағымды трансферттер
812 048,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 185,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
7 265,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
5 430,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
5 608,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3 602,0
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
1 280,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
627 559,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
115 329,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
502 852,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 878,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
7 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52 632,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
259,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 373,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
50 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2 431,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
291,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 140,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 968,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
54 446,7
01
Остатки бюджетных средств
54 446,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
54 446,7
Приложение 2
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 10 июня 2016 года
№ 6С-5/2-16
Приложение 4
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 024 321,0
Целевые текущие трансферты
812 048,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 185,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 265,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 430,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
5 608,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3 602,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 280,0
Отдел образования района (города областного значения)
627 559,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
115 329,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
502 852,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 878,0
На обеспечение экономической стабильности
7 500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
52 632,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
259,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 373,0
На обеспечение экономической стабильности
50 000,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2 431,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
291,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 140,0
Аппарат акима района (города областного значения)

1 679,0
Мемлекет мұқтаждықтары үшін жер учаскелерін алу
53,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 276,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
218,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 353,0
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
5 705,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 381,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
102,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 279,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
1 415,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
98,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 317,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 957,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
11 874,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 083,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
196 365,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
196 365,0
Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы
196 365,0
Бюджеттік кредиттер
15 908,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 908,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
15 908,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ 6С-5/2-16 шешіміне
3 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
298 979,0
Нысаналы ағымды трансферттер
177 691,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
98 928,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
72 847,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдың) құның (50%-ға дейін) өтеуге

1 679,0
На изъятие земельных участков для государственных нужд
53,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 276,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
218,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 353,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
5 705,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 381,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
102,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 279,0
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
1 415,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
98,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 317,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 957,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 874,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 083,0
Целевые трансферты на развитие
196 365,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
196 365,0
Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау
196 365,0
Бюджетные кредиты
15 908,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 908,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 908,0
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 10 июня 2016 года
№ 6С-5/2-16
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
298 979,0
Целевые текущие трансферты
177 691,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
98 928,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
72 847,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

26 081,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 010,0
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125,0
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға
4 885,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
41 616,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
41 616,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 137,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
1 137,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
121 288,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
121 288,0
Ерейментау ауданының Ерейментау қаласындағы 200 орындық мектептің құрылысы
90 000,0
Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы
31 288,0

26 081,0
Отдел образования района (города областного значения)
6 010,0
На приобретение электронных учебников для школ
1 125,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 885,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
30 000,0
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
41 616,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
41 616,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 137,0
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
1 137,0
Целевые трансферты на развитие
121 288,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
121 288,0
Строительство школы на 200 мест в городе Ерейментау Ерейментауского района
90 000,0
Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау
31 288,0