"Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендерінің шекараларын (шектерін) белгілеу туралы" бірлескен Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № а-6/317 қаулысы мен Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 5С-28/7-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № а-12/551 қаулысы және Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/6-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қаңтарда 5713 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендерінің шекараларын (шектерін) белгілеу туралы" бірлескен Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № а-6/317 қаулысы мен Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 5С-28/7-14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4297 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2014 жылғы 2 тамызында, аудандық "Ерейментау" газетінде 2014 жылғы 2 тамызында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасындағы "Ақсуат ауылдық округі" сөздері "Ақсуат ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің орыс тіліндегі қосымшасындағы мәтініне өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
Ерейментау аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы А.Айтпаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының
Хатшысы Қ.Махметов

О внесении изменений в совместное постановление акимата Ерейментауского района от 27 июня 2014 года № а-6/317 и решение Ерейментауского районного маслихата от 27 июня 2014 года № 5С-28/7-14 "Об установлении границ (черты) сельских населенных пунктов Ерейментауского района"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 26 декабря 2016 года № а-12/551 и решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2016 года № 6С-10/6-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2017 года № 5713
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Ерейментауского района от 27 июня 2014 года № а-6/317 и решение Ерейментауского районного маслихата от 27 июня 2014 года № 5С-28/7-14 "Об установлении границ (черты) сельских населенных пунктов Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4297, опубликовано 2 августа 2014 года в районной газете "Ереймен", 2 августа 2014 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
в приложении к указанному совместному постановлению и решению слова "Аксуатский аульный округ" заменить словами "село Аксуат";
в приложении к указанному совместному постановлению и решению на русском языке слова "Аул Аксуат" заменить словами "село Аксуат", текст на государственном языке не изменяется.
2. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата А.Айтпаев
Секретарь
Ерейментауского
районного маслихата К.Махметов