"2016 жылға арналған Жақсы ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-11/307 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № а-0/05 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда № 5243 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № а-3/85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 14.04.2016 № а-3/85 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7 баптарына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған Жақсы ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-11/307 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5136 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталынсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков

О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 27 ноября 2015 года № а-11/307 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Жаксынского района на 2016 год"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 20 января 2016 года № а-0/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 февраля 2016 года № 5243. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № а-3/85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14.04.2016 № а-3/85 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Жаксынского района на 2016 год" от 27 ноября 2015 года № а-11/307 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5136, опубликовано 28 декабря 2015 года в газете "Жаксынский вестник") следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндиков