Зеренді ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 шілдедегі № А-5/326 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 5475 болып тіркелді.
""Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 06.01.2020 № А-1/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Зеренді ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі анықталсын.
2. Осы Зеренді ауданы әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 01 шілдедегі
№ А-5/326
қаулысына қосымша
Зеренді ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі
1. Еңбекақы және өзге ақшалай төлемдерді төлеу, соның ішінде техникалық персоналдың еңбекақысы және еңбекақыдан барлық ұстап қалулар.
2. Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен қарастырылған ақшалай өтемақылар.
3. Алимент, міндетті зейнетақы жарналары, ерікті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар, жәрдемақылар және өзге әлеуметтік төлемдер.
4. Банк қызметтеріне төлем жасау, салықтар және бюджетке несиелері төленетін өзге міндетті төлемдер.
5. Жанармай сатып алу (ғимараттарды жылытуға қатысты), азық-түлік және дәрі-дәрмектерді сатып алу үшін шығындар.
6. Атқарушылық құжаттарды және сот актілерін орындау.
7. Мақсатты трансферттер және жоғары тұрған бюджет есебінен қалыптасқан шығындар.

Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 1 июля 2016 года № А-5/326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2016 года № 5475.
В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934), акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Зерендинского района Акмолинской области от 06.01.2020 № А-1/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Определить перечень приоритетных направлений расходов бюджета Зерендинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата Зерендинского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского
района
А.Муратулы
Приложение к постановлению
акимата Зерендинского района
от 01 июля 2016 года
№ А-5/326
Перечень приоритетных направлений расходов бюджета Зерендинского района
1. Выплата заработной платы и других денежных выплат, в том числе заработная плата технического персонала и все удержания из заработной платы.
2. Денежные компенсации, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан.
3. Алименты, обязательные пенсионные взносы, добровольные пенсионные взносы, социальные отчисления, пособия и другие социальные выплаты.
4. Оплата банковских услуг, налоги и другие обязательные платежи в бюджет.
5. Расходы на приобретение топлива (в части отопления зданий), приобретение продуктов питания и медикаментов.
6. Исполнение исполнительных документов и судебных актов.
7. Расходы, производимые за счет целевых трансфертов и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов.