Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 тамызда № 5487 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 25.07.2017 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеренді аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2016 жылғы 07 шілдедегі № 230 ұсынысы негізінде Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі Молодежный селосының аумағында ұсақ қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық округінің
әкімі
Т.Мұхамадиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Зеренді
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
К.Аманов
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Ақмола облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Зеренді аудандық
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Мақанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 25 июля 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 августа 2016 года № 5487. Утратило силу решением акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 25 июля 2017 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 25.07.2017 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района государственного учреждения "Зерендинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 июля 2016 года № 230, аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории села Молодежное Аккольского сельского округа Зерендинского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аккольского селького
округа
Т.Мухамадиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Зерендинская
районная территориальная инспекции
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
К.Аманов
Руководитель
республиканского государственного
учреждения "Зерендинское районное
управление по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Акмолинской области Комитета по
защите прав потребителей
Министерства Национальной экономики
Республики Казахстан"
Ж.Маханов