Қорғалжын ауданы әкімдігінің "Қорғалжын аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 20 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 5269 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 61/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 19.04.2016 № 61/1 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік бақару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органының үлгі ережеcін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қорғалжын ауданы әкімдігінің "Қорғалжын аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № 99 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4872 тіркелген, 2015 жылғы 30 шілдедегі "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қорғалжын аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесінде:
16 тармақтың 11), 13) тармақшалары келесі редакцияда баяндалсын:
"11) уәкілетті орган бекітетін тізбе бойынша жануарлардың аса қауіпті ауруларының, сондай-ақ жануарлардың басқа да ауруларының профилактикасы, биологиялық материал сынамаларын алу және оларды диагностикалау үшін жеткізу бойынша ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуін ұйымдастыру;";
"13) ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін бұйымдарға (құралдарға) және атрибуттарға қажеттілікті айқындау және облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органына ақпарат беру;";
17 тармақтың 2), 3) тармақшалары алынып тасталсын;
17 тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"4) ветеринариялық-санитариялық қолайлы аумақтарда, сондай-ақ қолайсыз пункттерде жануарлардың және адамның денсаулығына қауіп төндіретін орны ауыстырылатын ( тасымалданатын) обьектілер анықталған жағдайда Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен оларды алып қоюға және жоюға, оларды залалсыздандыруды (зарарсыздандыруды) немесе өңдеуді ұйымдастыру ісіне қатысуға, сонда-ақ аталған фактілер туралы денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті мемлекеттік органға хабарлауға;".

О внесении изменений в постановление акимата Коргалжынского района от 15 июня 2015 года № 99 "Об утверждении положении о государственном учреждении "Коргалжынский районный отдел ветеринарии"
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 1 февраля 2016 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2016 года № 5269. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № 61/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 19.04.2016 № 61/1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Указа Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Коргалжынского района от 15 июня 2015 года № 99 "Об утверждении положении о государственном учреждении "Коргалжынский районный отдел ветеринарии" (зарегестрировано № 4872 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликовано в газете "Нұр-Қорғалжын" 30 июля 2015 года) следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Коргалжынский районный отдел ветеринарии", утвержденном вышеуказанным постановлением:
подпункты 11), 13) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"11) организация проведения ветеринарных мероприятий по профилактике, отбору проб биологического материала и доставке их для диагностики особо опасных болезней животных по перечню, утверждаемому уполномоченным органом, а так же других болезней животных;";
"13) определение потребности в изделиях (средствах) и атрибутах для проведения идентификации сельскохозяйственных животных и передача информации в местный исполнительный орган области, города республиканского значения, столицы;";
подпункты 2), 3) пункта 17 исключить;
подпункт 4) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"4) при выявлении на территориях ветеринарно–санитарного благополучия, а так же в неблагополучных пунктах перемещаемых (перевозимых) объектов, представляющих опасность для здоровья животных и человека, изымать и уничтожать в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, принимать участие в организации их обезвреживания (обеззараживания) или переработки, а так же сообщать об указанных фактах в уполномоченный государственный орган в области здравоохранения;".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қорғалжын аудан әкімінің орынбасары Б.Сембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Рыскелдінов

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Коргалжынского района Б.Сембаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Рыскельдинов