Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 40/1 "2016-2018 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5640 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2016–2018 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 40/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5204 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 340 452,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 426 917,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 064,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 850,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 893 621,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 350 568,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 011,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 28 634,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 622,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 32 128,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 128,1 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2016 жылғы 23 желтоқсан
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 40/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2016-2018 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 9/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5640
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № 40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5204, опубликовано 22 января 2016 года в газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 340 452,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 426 917,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 064,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 850,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 893 621,0 тысяч тенге.
2) затраты – 2 350 568,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 011,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 634,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 622,1 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32 128,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 128,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
23 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года

1 141 525,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 559,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 023,6
006
Балаларға қосымша білім беру
32 539,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
43 551,6
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13 445,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
112 995,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34 577,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 043,2
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 043,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
89 434,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 008,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 115,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
8 593,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
56,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11 494,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
252,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
192,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10 558,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 500,8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 124,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 600,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6 536,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-аралар жоспарын іске асыру
1 982,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21 246,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
21 246,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
69 677,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

1 141 525,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 559,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 023,6
006
Дополнительное образование для детей
32 539,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
43 551,6
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 445,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
112 995,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 577,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 043,2
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 043,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
89 434,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 008,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 115,5
002
Программа занятости
8 593,4
006
Оказание жилищной помощи
56,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 494,6
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
252,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
192,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 558,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 500,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 124,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 600,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 536,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
1 982,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
21 246,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
21 246,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
69 677,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

4 853,7
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 100,1
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2 753,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 186,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4 795,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
15 979,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10 000,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол қартасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3 412,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 636,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
25 000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 636,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
276 734,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
184 453,8
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 995,8
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
129 227,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
33 467,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
7 211,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 553,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 685,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 938,3
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 677,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 070,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 386,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 671,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
285,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 430,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
60 209,3
008
Спорт объектілерін дамыту
60 209,3
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

4 853,7
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 100,1
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2 753,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 186,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4 795,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
15 979,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10 000,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 412,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 636,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
25 000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 636,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
276 734,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
184 453,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 995,8
003
Поддержка культурно-досуговой работы
129 227,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
33 467,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7 211,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 553,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 685,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7 938,3
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 677,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 070,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 386,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 671,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
285,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 430,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
60 209,3
008
Развитие объектов спорта
60 209,3
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения