Қосшы ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5665 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Қосшы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Қосшы ауылының Новая көшесі Баубек батыр көшесіне қайта аталсын.
2. Целиноград ауданы Қосшы ауылының ГПС көшесі Тоғанас батыр көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданы
Қосшы ауылдық округінің
әкімі
Д.Қалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Целиноград ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Сүйінжанова
"20" 12. 2016 жыл
"Целиноград ауданының сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
Ж.Абилов
"20" 12. 2016 жыл

О переименовании улиц села Косшы
Решение акима Косшынского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 20 декабря 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2017 года № 5665
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Косшынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Новая на улицу Баубек батыра в селе Косшы Целиноградского района.
2. Переименовать улицу ГПС на улицу Тоганас батыра в селе Косшы Целиноградского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Косшынского
сельского округа
Целиноградского района
Д.Калиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел культуры и развития
языков Целиноградского района"
А.Суюнжанова
"20" 12. 2016 года
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
архитектуры и градостроительства
Целиноградского района"
Ж.Абилов
"20" 12. 2016 года