Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № С-25/3 "Шортанды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № С-11/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5664 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № С-25/3 "Шортанды ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4111 тіркелген, 2014 жылдың 26 сәуірінде аудандық "Вести" газетінде және 2014 жылдың 26 сәуірінде аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
В.Волокитин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
"21" 12 2016 ж.

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 14 марта 2014 года № С-25/3 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2016 года № С-11/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2017 года № 5664
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата от 14 марта 2014 года № С-25/3 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества Шортандинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4111, опубликовано 26 апреля 2014 года в районной газете "Вести" и 26 апреля 2014 года в районной газете "Өрлеу").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Волокитин
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
"21" 12 2016 г.