"2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № а-12/547 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № а-5/198 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 5428 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № а-12/547 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5186 тіркелген, "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2016 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулыда көрсетілген қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б. Нұрпановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы " 20 "05
а-5/198
қаулысына қосымша
Бурабай ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Бурабайского района от 15 декабря 2015 года № а-12/547 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 20 мая 2016 года № а-5/198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июня 2016 года № 5428
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бурабайского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" от 15 декабря 2015 года № а-12/547 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5186, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Луч" и "Бурабай") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от " 20 " 05 2016 года
а-5/198
Утвержден
постановлением акимата
Бурабайского района

2015 жылғы "15" 12
а-12/547
қаулысымен бекітілген
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландыру
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Айына мектепке дейінгі ұйымдарда жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа кұны (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Бөбек-бақша

от "15 " 12 2015 года
а-12/547
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Финансирование
за счет средств республиканского бюджета
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
Ясли-сад