Бурабай ауданының Щучинск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № а-9/376 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қазанда № 5563 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданының Щучинск қаласындағы барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың келесі бірыңғай тарифі белгіленсін:
ересектерге – 110 (жүз он) теңге көлемінде.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 30.09.2021 № а-9/398 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Бурабай ауданының Щучинск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № а-1/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4580 тіркелген, аудандық "Луч" және "Бурабай" газеттерінде 2015 жылғы 22 қаңтарда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Н.Құдайбергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ө.Бейсенов
2016 жылғы "21" 09

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинск Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 21 сентября 2016 года № а-9/376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 октября 2016 года № 5563.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района:
взрослым в размере – 110 (сто десять) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Бурабайского района Акмолинской области от 30.09.2021 № а-9/398 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурабайского района "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района" от 08 января 2015 года № а-1/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4580, опубликовано 22 января 2015 года в районных газетах "Луч" и "Бурабай").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кудайбергенова К.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского
района
Т.Ташмагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
У.Бейсенов
"21" 09 2016 года